18.12.2017
ל' בכסלו תשע"ח
ישראל היום
ארכיון מהדורה מודפסת וידאו החזון אודות העיתון פרסום צור קשר
החזון

לומר את האמת "ישר ולעניין"

אנו בישראל היום מתחייבים להגיש לקוראינו תוכן עיתונאי איכותי, אותנטי, נאמן למציאות, הוגן ומאוזן. אנו מבטיחים לדבר בגובה העיניים, באופן תמציתי וברור, מתוך נאמנות מלאה לקוראינו ולכל הערכים שהבטחנו לייצג.

לתמוך בשלטון החוק
אנו בישראל היום מתחייבים להילחם בשחיתות, באומץ ובהתמדה עיקשת, במטרה להחזיר לעיתונות את התפקיד הראשוני שלה: כלב השמירה של השלטון הדמוקרטי. אנו מבטיחים להוות אלטרנטיבה טובה יותר לתקשורת הקיימת. עיתון נשכני אך הוגן. שונה וטוב יותר.

להיות הוגנים ומאוזנים
אנו בישראל היום מתחייבים להיות הוגנים, מאוזנים ומדויקים בכתבותינו. אנו נילחם בתופעת ה"ספינים". נביא תמיד את הסיפור המלא, על כל צדדיו ורבדיו, לאחר שבדקנו את כל העובדות וחשפנו את מקורן.

לבדוק עובדות, ואם טעינו - נתקן
אנו, ישראל היום, כלי התקשורת הראשון בישראל שהקים מחלקת "בירור עובדות". אנו מתחייבים לבדוק מראש כל עובדה ופרט לפני שנפרסם. ואם למרות כל המאמצים תיפול טעות באחת מהידיעות, המערכת לא תטאטא את המשגה מתחת לשטיח, כמקובל, אלא תפרסמו במקום בולט וראוי.

לזכור שאנחנו ישראלים

אנו בישראל היום מתחייבים לפעול ברוח המייצגת ומכבדת את הישראליות, הציונות והאידיאלים שעליהם נבנתה ומושתתת מדינת ישראל. אנו מבטיחים לא לחטוא בקיפוח, באפליה או בהתנשאות כלפי קהלים מסוימים בחברה ישראלית. ישראל היום שואף להיות "הישראלי היפה" של העיתונות המקומית.