השמעה

כנס המטפלים בבעלי חיים שיעניק לכם את כל התשובות

הכירו את כנס 'בין אדם לחיה', שמאגד במקום אחד את כל מומחי גידול בעלי החיים ומאפשר לקבל תשובות לשאלות בנושאי אלרגיות, מחלות, חרדות ועוד

החודש ייערך בישראל באופן וירטואלי וחינמי כנס גדול שיעסוק בטיפול בבעלי חיים מצדדים שונים ויקרא בין 'אדם לחיה'. הכנס, שייערך זו הפעם השנייה באופן וירטואלי, יתקיים בין ה-17-21.06 וייקחו בו חלק 21 מומחים העוסקים בגידול בעלי חיים מתחומי הווטרינריה, רפואה משלימה, אימון, תזונה, התמודדות עם לחצים, תקשורת עם חיות ושורה ארוכה של תחומים נוספים בתחום.

באדיבות: מארגני הכנס

מארגנת ומוציאה אל הפועל מוריה בן דרור (50) מהיישוב אמירים, שהסבירה בשיחה עם 'ישראל היום' את המטרה המרכזית של הכנס : "לא פעם אנשים מתמודדים באופן פרטני עם בעיה אצל בעל החיים שלהם. למשל, אם יש לו חרדות הם נותנים לו תרופה שמרגיעה את החרדה בלי לרדת לעומק הבעיה. כנ"ל לגבי מגדל שנותן לחיית המחמד שלו תרופה עם השלכות על בלוטות שונות בגוף של בעל החיים, הורמונים ותהליכים נוספים. באותו אופן, אם בעל החיים סובל מאלרגיה או מבעיה אחרת, אנחנו כמגדלים בדרך כלל מתייעצים רק עם המאמן שאנחנו מכירים או עם הווטרינר ואין לנו מבט שלם יותר שכולל תזונה נכונה, שיפור תנאי מחיה, הבנה של התהליכים שעוברים על בעל החיים וכו' והמציאות הזו גורמת לא פעם לפתרון מקומי של הבעיה, למרות שבטווח הארוך יש נזקים נוספים לחיית המחמד שלנו שהמגדל לא מודע להן. לכן יזמתי כנס שבו מרצים ומדברים מגוון רחב של אנשי מקצוע בתחומי הטיפול והגידול של בעלי החיים. יש כאן מפגשים וסדנאות הכוללים מומחים משלל תחומים כך שהתמונה שנוצרת היא הרבה יותר גדולה ושלמה".

"אני עוסקת המון בארגון כנסים והחוסר באירוע כולל כזה בתחום חיות המחמד, גרם לי לארגן את הכנס הראשון בשנה שעברה. הייתה התלהבות גדולה מאד ונרשמו אליו אז 2500 בני אדם. גם השנה יש כבר הרשמה יפה של מאות בני אדם ולכן זה חשוב מאד לארגן מפגש כזה של כמה תחומים כדי שאנשים יקבלו תמונה שלמה יותר".

בסוף דבריה, ציינה בן דרור כי "בחרנו להפיק את הכנס מתוך הרצון לתת לכל מי שבחייו כלבים, חתולים, סוסים ותרנגולות דרך וגישה לחיים מיטיבים איתם. לפעמים יש לנו שאלות שאנחנו לא מוצאים להם תשובות וחיפוש ברשת אחרי מידע רק מבלבל יותר. כשחיות המחמד שלנו מקבלות מענה לצרכים שלהם, החיים שלהם וגם שלנו – טובים יותר".

לאתר הכנס, לחצו כאן