אחרי המכה לאנג'לינה ג'ולי: בראד פיט חוטף

ויויאן, בתם של הזוג הלוהט לשעבר שמנהל מאבק משפטי מכוער, החליטה להסיר את "פיט" משם משפחתה • האם מדובר במהלך רשמי שתקף מבחינה משפטית?

בראד פיט ואנג'לינה ג'ולי. צילום: אי.פי.איי

הצהרת כוונות נוספת? בצעד שאינו משתמע לשני פנים, מסתמן כי ויויאן, בתם של אנג'לינה ג'ולי ובראד פיט, החליטה להסיר את "פיט" משם משפחתה. מעתה תיקרא הנערה בת ה-15 "ויויאן ג'ולי", בניגוד ל"ויויאן ג'ולי-פיט" כפי שהזדהתה עד עכשיו.

טרה ג'ולי. אנג'לינה ובתה ויויאן,

התיעוד למהלך נרשם בתוכנייה של המחזמר האמריקני החדש "The Outsiders" (עיבוד נוסף לספר הידוע "נערי הכרך"), שבה משמשת ויויאן כמפיקה לצד אמה אנג'לינה. אף שטרם התברר אם שינוי השם תקף גם מבחינה חוקית, הוא ללא ספק משקף את הלך הרוח והדינמיקה המשתנה במשפחה המפורקת.

כזכור, בין ג'ולי (48) ופיט (60), לשעבר הפאוור קאפל הלוהט של הוליווד שנישאו ב-2014, נפרדו ב-2016 והתגרשו רשמית ב-2019, מתנהל מאבק משפטי מכוער ומתוקשר. כיום, כזכור, מתמקד הסכסוך בין השניים בזכויות השליטה ביקב הצרפתי "שאטו מירבל", כשברקע מרחפות האשמות כי פיט נהג באלימות כלפי אנג'לינה ולפחות חלק מששת ילדיהם המשותפים.

אנג'לינה ג'ולי ובראד פיט, צילום: אי.פי

ויויאן, למעשה, אינה הראשונה מהילדים שמשנה את שם משפחתה. בנובמבר שעבר אחותה הגדולה זהארה (19), שמטפחת קריירה כשחקנית, נרשמה לאירוע בקולג' בשם "זהארה מארלי ג'ולי". ארבעת הילדים הנוספים של בני הזוג הם שיילו (17), פאקס (20), מאדוקס (22) ונוקס (15) - אחיה התאום של ויויאן.

לגבי המאבק המתוקשר בין השניים, לאחרונה דווח כי בית המשפט בלוס אנג'לס קבע כי ג'ולי תצטרך לחשוף את כל הסכמי הסודיות עליהם חתמה בין השנים 2014 ל-2022, כאשר המחלוקת העיקרית עוסקת, כאמור, ביקב המשותף.

מה שבטוח, הצרות המשפחתיות לא בהכרח משפיעות על הקריירה של פיט. השחקן צפוי להופיע בספטמבר הקרוב במותחן הפסיכולוגי "זאבים" לצד חברו הטוב ג'ורג' קלוני, ואילו בשנה הבאה הוא יככב בדרמה על עולם מרוצי הפורמולה 1 (שם הסרט טרם פורסם).

טעינו? נתקן! אם מצאתם טעות בכתבה, נשמח שתשתפו אותנו

כדאי להכיר