רותם שני ריזורט - מודל מגורים פורץ דרך בנתניה, רק 250 מטר מהים

דירות בתכנון מהודק וסביבת חוץ מטופחת, ערכי קהילתיות ותפיסה רעיונית ששואבת מעולם המלונאות ומציבה את רווחת הדיירים במרכז - רותם שני ריזורט; מתחם מגורים המנסח מודל חדשני וייחודי, שונה מכל המוכר והרווח בנוף הבנייה הקיים. הבנייה בעיצומה.

250 מטר מחוף הים

בשיתוף חברת רותם שני

נוחות חיים שאינה מתמצה רק בחללי הדירות הפרטיות, אלא מתרחבת גם למרחב הציבורי, תוך שהיא מזכה את הדיירים בשלל ערכים מוספים ושגרת חיים של איכות ורווחה - נשמע טוב מכדי להיות אמיתי? אז זהו, שלא. מדובר ביוזמת בינוי פורצת דרך של חברת רותם שני, הקורמת עור וגידים בצפון הישן של נתניה.

מתחם מגורים הוליסטי בצמוד לחוף ימה של נתניה

רובע המגורים רותם שני ריזורט, מנסח מודל מגורים חדשני וייחודי, שבבסיסו עומדת תפיסה כוללנית הרואה בשילוב ערכי פנים וחוץ דרך ליצירת חוויית מגורים שלמה. הפרויקט מציע מכלול איכויות שאינן מתייחסות רק לאיכות הדירות עצמן, ומבדל אותו בנוף הבנייה של פרויקטים מסוגו.
רותם שני ריזורט ממוקם בצפון החדש של נתניה, בסמיכות לרחוב ניצה, כ-250 מטר מהים. הוא כולל שני בניינים בני 23 ו-27 קומות המכילים 206 דירות בנות 3 עד 6 חדרים, מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים, כולן עם נוף לים ובסטנדרט בנייה יוקרתי ומוקפד ללא פשרות.

רובע מגורים בצפון החדש של נתניה

החללים הציבוריים בפרויקט מכילים פונקציות מגוונות המשרתות את רווחת הדייר כפרט וגם מאפשרות קיום חיי קהילה, וביניהן חדר כושר, אזורי עבודה משותפים ולאונג' יוקרתי למפגשים חברתיים או לרגעי אתנחתא.

שטחי החוץ כוללים שבילי הליכה פסטורליים, עצי נוי וכרי דשא נרחבים, שלל פינות ישיבה באוויר הפתוח ופיאצה BALANCE מרכזית מעוצבת בשילוב דק לתרגול הגוף והנפש. ועוד לא דיברנו על בונוס קרבת הים והטיילת המלווה אותו.

חוויית מגורים רב חושית בהשראת מלונות בוטיק

את תכנונו האדריכלי של הריזורט ביצע משרד טיטו אומן, והחוויה שהוא מזמן מתחילה כבר באופן הצבת הבניינים בהפניה לים, כך שכל הדירות יוכלו ליהנות מהנוף.

הדירות תוכננו תוך חשיבה על חוויית מגורים הוליסטית ומפנקת, ושימת דגש על נוחות פונקציונאלית. הן כוללות חללי אירוח מרווחים, חדרי שינה גדולים, ומוצעות בגדלים שונים המספקים מענה לצרכים מגוונים של קהלי הרוכשים.

עיצוב אדריכלי אושיר אסבן בהשראת מלונות בוטיק,

את עיצוב הפנים ותכנון החללים הציבוריים ביצע האדריכל אושיר אסבן, על בסיס רעיון שנהגה ופותח בחברה היזמית. "המחשבה שהנחתה אותנו נשאבה מעולם המלונאות ומהאיכויות שהוא מעניק לאורחיו", אומרת דליה טוריסקי, סמנכ"ל השיווק של חברת רותם שני. "הרעיון היה לאמץ את האיכויות ולהחיל אותן על הפרויקט, כערך מוסף שאינו מסתכם רק בחללי הדירות, אלא מעמיד את רווחת דייריו במרכז ומייצר בעבורם סגנון חיים חווייתי. שנת הקורונה, שאת מרביתה העברנו בבדידות בין כותלי הבית, חידדה עד כמה רווחה כזאת חשובה; עד כמה סביבת חוץ זמינה ומזמינה היא משמעותית באותה מידה כמו דירה נוחה, וכך גם משמעותם המיטיבה של מפגשים אנושיים וערכי חברה וקהילה".

הקונספט העיצובי גובש בהתאם לתפיסה זו, ונשען, לדברי אסבן, "על ההבנה שגוף בריא, נפש בריאה ושמחה, תחושת קהילתיות והתחברות מחודשת לטבע הם הדרך והלך הרוח הנכונים לחיות את החיים".

תחושת הרווחה שעמדה בבסיס תכנון רותם שני ריזורט מתחילה כבר מהכניסה אל הבניינים מהרחוב, שזורמת כתהליך מעבר שדומה לטיול נעים המלווה בצמחיית גן, דרך ההיצע המרשים של החללים הציבוריים ואופן ניצולם, ועד ההשקעה בסביבת החוץ העשירה. לרווחה זו מתווספת חוויה רב-חושית שביקש הקונספט העיצובי להעניק לדיירים, דוגמת מערכת להפצת ניחוח נעים שיבשם את חללי הלובי, מוזיקה שתתנגן בהם, ושילוב צמחייה רעננה וחומרים טבעיים שיעצימו תחושות נינוחות, שלווה ורוגע.

במרכז המתחם פיאצה balance,

המשקיעים מריעים למתחמים החכמים

רובע המגורים בנתניה אינו המתחם הראשון בו מיושם המודל הייחודי שפיתחה החברה, אשר הוקמה בשנת 1996 והפכה לחברה ציבורית בינואר 2021.

החברה אימצה את המודל ההוליסטי בתכנון וביצוע מתחמי חיים ומגורים ויישמה אותו בפרויקט ברעננה כבר לפני כ-15 שנים, הרבה לפני שהפך להיות טרנד דומיננטי.

טוריסקי: "המגדלים ברעננה היוו באמצע העשור הקודם מתחם מגורים פורץ דרך. הצגנו סביבה הוליסטית, שהשתרעה על כ-20 דונמים וכללה מגוון שטחים ירוקים, פינות ישיבה ושבילי הליכה. כל אלה הפכו לקרקע עליה צמחה קהילה איכותית ומגובשת, ואת הפרויקט לאחד המבוקשים ברעננה עד היום".

המודל שודרג והשתכלל בפרויקט רותם שני בגני תקווה, שם נבנה מתחם עם 6 מגדלי מגורים סביב פארק רחב ידיים מועשר בשטחים ציבוריים, והתוצאה לא איחרה לבוא. "כל הדירות נמכרו עוד טרם האכלוס", מציינת טוריסקי.

פרויקט נוסף ברעננה - רותם שני בברנדייס, הוצב כולו מסביב לגינה אינטימית, המשתרעת על שטח של כדונם. "יצרנו מתחם מגורים בלב העיר, המאפשר לחיים בו ליהנות מסביבה מלאה ומפורטת", מסבירה טוריסקי את הרעיון שבא לידי ביטוי כסביבה שמתחילה בדירה, גולשת לבניין ולשטחים המשותפים, ומגיעה לשיא בריאה ירוקה ומטופחת, המהווה נקודת מפגש לקהילה המתהווה.

"חדשנות היא מילת המפתח היום", מוסיפה טורסקי. "אנחנו שואפים לפרוץ את הגבולות של פרויקט מגורים גנרי ולקדם מודלים חדשניים ברוח הזמן, על פי הצרכים של קהלי הרוכשים השונים.

הפרויקטים שהובילה חברת רותם שני ב-27 השנים האחרונות מוכיחים כי ההשקעה היתרה משתלמת ובגדול. הם נמכרים בקצב גבוה, יחסית לפרויקטים דומים הסמוכים אליהם, וערך הדירות בהם גבוה יותר, הן במועד הרכישה והן שנים לאחר מכן. עובדה זו מעודדת אותנו לפתח את המודל ולשכלל אותו עוד ועוד בפרויקטים הבאים שלנו".

בשיתוף חברת רותם שני

כדאי להכיר