שריפה משמעותית באחד המלונות המוכרים באילת - האורחים פונו והזמנות בוטלו

עקב פגיעה במערכת הזנת החשמל במלון לאונרדו קלאב בעיר, אורחים לא יוכלו להתארח במקום בימים הקרובים • אורח שהיה אמור ללון למקום: "התקשרו להודיע לנו שהוא נשרף, מה נגיד לילדים?"

שריפה במלון ליאונרדו קלאב באילת // צילום: נועם גרוספייש

אירוע חריג התרחש אתמול (רביעי) במלון לאונרדו קלאב באילת, לאחר ששריפה שפרצה במקום גרמה לפינוי של אורחי המלון ושל כל עובדיו. צוותי כיבוי האש שהוזעקו אל בית המלון הצליחו להשתלט על השריפה.

כתוצאה מהשריפה, נפגעה מערכת הזנת החשמל במלון, מה שגרם לכך שגם מי שפונו מהמלון וגם מי שהזמינו חופשה בו לימים הקרובים, קיבלו הודעה כי הם לא יוכלו לחזור אליו עד לתיקון נזקי השריפה.

אורחי המלון לאונרדו קלאב באילת, לאחר השריפה שפרצה במקום, אתמול // צילום: דוברות כבאות והצלה

חלק מהאורחים הועברו לבתי מלון אחרים בעיר וחלקם קיבלו את כספם בחזרה. גולשים שהיו אמורים לנפוש במקום כתבו: "היינו אמורים לנפוש במלון והתקשרו להודיע לנו שהוא נשרף, מה נגיד לילדים?". נכון לעכשיו, לא ברור מתי בדיוק המלון ייפתח שוב. צוותים מקצועיים פועלים במקום כדי לתקן את הנזקים שנגרמו כתוצאה מהשריפה.

מרשת מלונות פתאל נמסר: "צוות המלון פעל יחד עם צוות כיבוי האש והשתלטו על שריפה שפרצה במלון. כתוצאה מהאירוע נפגעה הזנת החשמל, מה שהצריך את פינוי אורחי המלון – להם הוצעו חלופות לינה או החזר כספי".

טעינו? נתקן! אם מצאתם טעות בכתבה, נשמח שתשתפו אותנו

כדאי להכיר