מצטרפת לתחרות: חברת תעופה נוספת תפעיל טיסות ליעד המבוקש

קורנדון יורופ הכריזה כי החל מהחודש הבא, היא תפעיל שתי טיסות ישירות שבועיות לברלין שבגרמניה • מתי בדיוק יחלו הטיסות, כמה הן צפויות לעלות ומה מחכה לתיירים הישראלים בעיר? כל הפרטים

ברלין. צילום: Getty Images

עבור רבים, אחד השיקולים בבחירת יעד לחופשה הוא הביטחון האישי. לא מעט ישראלים בוחנים את יחס המדינה שאליה מתכננים לטוס, ורק לאחר שהם מוודאים כי מדובר במדינה שנחשבת לתומכת ישראל, הם מרגישים בנוח לטוס אליה. אחת המדינות שבלטה וממשיכה לבלוט בתמיכתה בישראל היא גרמניה, וזאת אחת הסיבות שברלין הפכה ליעד מבוקש מאוד בחודשים האחרונים.

כעת, חברת התעופה קורנדון יורופ הודיעה על הפעלת טיסות ישירות בקו תל אביב-ברלין, ובכך היא תצטרף לישראייר, אל על וראינאייר (שצפויה לחזור לפעול בארץ בעוד שבועיים) בתחרות על הטיסות לברלין. חברת התעופה, שבסיסה נמצא בהולנד, תפעיל את הטיסות עבור סיטונאית התיירות הישראלית "השטיח המעופף".

מטוס של קורנדון יורופ (ארכיון), צילום: Getty Images

כמה זה יעלה? מחיר טיסות ישירות בלבד יחלו ב-549 דולרים לאדם, כולל כבודה במשקל של 20 קילו וטרולי במשקל של עד 7 קילו. חבילת נופש שכוללת מלון, טיסות והעברות תעלה החל מ-799 דולרים לאדם. הטיסות צפויות להתחיל ב-6 ביוני, והן יבוצעו פעמיים בשבוע – בימים ראשון וחמישי.

כזכור, בקרוב יתקיימו כמה אירועי ספורט משמעותיים בברלין, בראשם משחקי יורו 2024 בכדורגל ומשחקי הפיינל פור של היורוליג בכדורסל, וזאת לצד שורה של הופעות ואירועים בינלאומיים גדולים שצפויים למשוך לא מעט תיירים ישראלים לעיר.

אורן כהן מגורי, סמנכ"ל שיווק ומכירות ב"השטיח המעופף": "אנו מברכים על ההרחבה הנוספת של שותפינו קורנדון איירליינס יורופ בישראל. במיוחד בימים אלה, שבהם אנחנו זוכים לתמיכה אדירה מצד גרמניה, אין לי ספק שברלין תהיה מבוקשת אף יותר. בנוסף, הטיסות שלנו לעיר יתנו מענה לכל הישראלים שטיסותיהם בחברות הלואו קוסט בוטלו. קורנדון איירליינס יורופ מפעילה באופן רציף ויציב טיסות ליעדים המבוקשים ביותר על הישראלים, ועכשיו גם ברלין נכנסת ללוח הטיסות הנרחב של החברה".

ברלין, צילום: Getty Images
טעינו? נתקן! אם מצאתם טעות בכתבה, נשמח שתשתפו אותנו

כדאי להכיר