אחת מחברות התעופה הגדולות באירופה ממשיכה לשלוח הודעות ביטול לנוסעים ישראלים

בוויז אייר עדכנו נוסעים רבים כי הם מבטלים את טיסותיהם לנמל התעופה גטוויק שבלונדון, בשל "סיבות תפעוליות" • איזה פתרון מציעה החברה לנוסעים ואילו אפשרויות עומדות בפני אלו שטיסותיהם בוטלו? כל הפרטים

נוסעים בנתב"ג. צילום: יוסי זליגר

שוב זה קורה: לאחר שחברת וויז אייר ביטלה בשבועות האחרונים לא מעט טיסות לישראל וממנה בעקבות סיבות תפעוליות, אתמול (שלישי) קיבלו ישראלים רבים הודעות ביטול מחברת התעופה לטיסותיהם לנמל התעופה גטוויק שבלונדון.

מהודעות שהגיעו ל"ישראל היום" עולה כי ישראלים רבים קיבלו אמש את הודעות הביטול לטיסותיהם, כאשר נכון לכתיבת שורות ישנה עדיין אפשרות לטוס עם החברה לנמל התעופה לוטון שבעיר, מה שעשוי להוות פתרון נוח יחסית, במידה שזה יתאפשר לחלק מהנוסעים.

מטוס של וויז אייר (ארכיון), צילום: קוקו


כזכור, לפני כמה שבועות ביטלה חברת הלואוקוסט ההונגרית לא מעט טיסות לישראל וממנה ליעדים שונים, בהם רודוס, כרתים, בורגס, קטוביץ' ויעדים נוספים ברחבי אירופה. ישראלים רבים נאלצו למצוא חלופות עם חברת התעופה או עם חברות תעופה נוספות.

האפשרויות העומדות בפני הנוסעים שמקבלים הודעת ביטול מוויז אייר משתנות בין החזר כספי מלא, החזר לשימוש באתר וויז אייר בשווי 120% ממחיר הכרטיס שישלמו או שינוי מועד או יעד, בהתאם למדיניות החברה. חשוב להדגיש כי ישנה גם חשיבות למועד הודעת הביטול לפני הטיסה, שכן במצבים מסוימים ייתכן שאף מגיע לנוסעים פיצוי נוסף מעבר להחזר הכספי.

נוסעים בנמל התעופה גטוויק שבבריטניה (ארכיון), צילום: Getty Images
טעינו? נתקן! אם מצאתם טעות בכתבה, נשמח שתשתפו אותנו

כדאי להכיר