החברות צפויות לחזור בסוף עונת הקיץ. צילום: GettyImages

בשורה לטסים: זאת ענקית התעופה מארה״ב שצפויה לחזור לישראל

על פי המתוכנן, בעוד פחות משבועיים יונייטד האמריקנית תמריא מניו יורק לנתב״ג • נכון לעכשיו, המחירים שהיא מציעה נמוכים מאוד ומתחילים מ-689 דולרים לאדם, לטיסות הלוך וחזור • חשוב להדגיש - עדיין יכולים להיות שינויים עד שמתפרסמת ההודעה הרשמית, בהמשך היום

חברת התעופה האמריקנית יונייטד הודיעה היום (רביעי) לרשות שדות התעופה על הכוונה שלה לחזור לישראל בעוד פחות משבועיים. חברת התעופה האמריקנית צפויה להמריא מניו יורק לנתב״ג ב-2 במרץ כאשר טיסת הבכורה מנתב״ג לניו יורק צפויה ב-3 במרץ.

שמעון יעיש - חברות תעופה זרות שחוזרות לטוס לארץ (08.01.24) // משה בן שמחון

נכון לעכשיו, המחירים שהיא מציעה נמוכים מאוד ומתחילים מ-689 דולרים לאדם בקו תל אביב-ניו יורק, לטיסות הלוך וחזור. חשוב להדגיש - בחברת התעופה האמריקנית עדיין לא מאשרים באופן רשמי את החזרה לישראל, הם צפויים לפרסם הודעה בנושא במהלך היום.

עם זאת, חברת התעופה האמריקנית מוכרת טיסות לעוד 10 ימים לישראל, כאשר עד כה, היא הסירה את הטיסות במקרים של ביטול כחודש לפני. במקביל כאמור, הם הודיעו לרשות שדות התעופה על כוונתם לחזור לישראל, אך כמובן שיכולים להיות שינויים עד שמתפרסמת ההודעה הרשמית.

מטוס של חברת התעופה "יונייטד ארליינס", צילום: משה שי

יונייטד צפויה להיות חברת התעופה האמריקנית הראשונה שתחזור לארץ ותהווה תחרות לאל על בקו לניו יורק. אמריקן איירליינס דחתה את החזרה לישראל עד אוקטובר ונכון לעכשיו אין צפי לחזרתה של דלתא.

אחת הבעיות שאיתן התמודדו בחברות התעופה האמריקניות היא כל נושא הלנת הצוותים, שכן הם מגיעים מיעד רחוק שלא מאפשר עבודה בשני הכיוונים, מה שמחייב מנוחה לצוות שכאמור, לא מורשה לעבוד יותר ממספר שעות מסוים. 

מטוס של "יונייטד איירליינס", צילום: יח"צ

על פי המידע שבידינו, החברה תפעיל טיסות לישראל עם עצירה טכנית להחלפת צוותים, בדיוק כמו שמתכננים בבריטיש איירווייז ובחברת KLM ההולנדית. הסיבה לכך היא שצוותים זרים לא מעוניינים לישון בישראל בתקופה הזאת והפתרון שנמצא כרגע כאמור, הוא עצירה באירופה לצורך החלפת צוותים.

טעינו? נתקן! אם מצאתם טעות בכתבה, נשמח שתשתפו אותנו