כוכב הפרמייר ליג הואשם בפרשת הימורים, ועלול לספוג השעייה ארוכה

אחד משחקניה הבולטים של ווסטהאם ונבחרת ברזיל הואשם בספיגת ארבעה כרטיסים צהובים מכוונים ונמצא בסכנת הרחקה ממושכת • הכדורגלן מתכחש להאשמות: "מופתע ומאוכזב, שיתפתי פעולה בכל שלב של החקירה"

קיליאן אמבפה נפרד מפ.ס.ז / קרדיט: X

סערה גדולה בפרמייר ליג. לוקאס פאקטה, כוכב ווסטהאם ושחקנה של נבחרת ברזיל, הואשם בספיגת כרטיסים צהובים באופן מכוון כדי להשפיע על הימורים. הפרשה הזו התפוצצה כבר בשנה שעברה, אולם אחרי חקירה ממושכת של תשעה חודשים הוחלט כעת להאשים את הקשר המוכשר.

פאקטה מכחיש את ההאשמות לפיהן הוא ספג צהוב בארבעה מקרים שונים, ובאופן רשמי הוא יוכל להגיב לאישומים נגדו עד 3 ביוני. בכל אופן, ההרשעה הזו צפויה לגרור עימה השעיה מהמגרשים. גם העברה למנצ'סטר סיטי, שחושקת בו עד מהקיץ שעבר, כרגע יורדת מהפרק.

עם פרסום הידיעה הברזילאי כתב ברשתות החברתיות: "אני מופתע ומאוכזב שההתאחדות האנגלית החליטה להאשים אותי. במשך תשעה חודשים שיתפתי פעולה עם החקירה בכל שלב ונתתי כל פרט מידע שיכולתי. אני מכחיש את ההאשמות לחלוטין ואלחם בכל דרך כדי לנקות את שמי".

הפרמייר ליג כבר ראתה לאחרונה מספר מקרים של השעיות בעקבות מעורבות בהימורים. אייוון טוני מברנטפורד חזר במהלך העונה אחרי השעיה בת שמונה חודשים בעקבות הפרות סדרתיות של חוקי ההתאחדות. מוקדם יותר העונה סנדרו טונאלי מניוקאסל הורחק עד לסיום העונה מסיבות דומות.

israelhayom

הכתבות ועידכוני הספורט החמים אצלך בטלגרם

להצטרפות

טעינו? נתקן! אם מצאתם טעות בכתבה, נשמח שתשתפו אותנו

כדאי להכיר