אוהדי בוטאפוגו בהלם: "נבצע לינץ' בכל מי שיתקרב לערן זהבי"

הדילמה של כוכב נבחרת ישראל לא מפסיקה להעסיק את האוהדים הברזילאים, שכלל לא אהבו לקרוא הבוקר את הדיווחים כי זהבי ומשפחתו חוששים לביטחונם האישי • ברשתות נכתב: " צריך להוסיף את עניין האבטחה לחוזה שלו. הוא יקבל הגנה מלאה מהקהל שלנו"

זהבי. מסעיר את ברזיל, צילום: אי.פי.אי

כוכב נבחרת ישראל, ערן זהבי, אמור ב-48 השעות הקרובות להחליט היכן ישחק בעונה הבאה: מכבי ת"א או בבוטאפגו הברזילאית שם ממתינים בקוצר רוח לבואו. אחרי חודש של דיווחים בלתי פוסקים אודות ההגעה הצפויה, בתקשורת הברזילאית פרסמו אמש (רביעי) כי זהבי ומשפחתו עלולים שלא להסכים להגיע לברזיל בעיקר בשל החשש מביטחונם האישי.

בברזיל עברו מדיווחים אופטימיים לפסימיים והתמקדו בעיקר "בביטחונו האישי של ערן זהבי, שכבר לא מרגיש בטוח להגיע לשחק כדורגל בבוטאפגו".

מי שלקחו קשה את הדיווחים אודות ההתלבטות של הכוכב הישראלי הם אוהדי בוטאפגו, שממשיכים לעשות הכל על מנת שהכוכב הישראלי אכן יגיע לשחק עבור קבוצתם.

"במידה וזהבי יבוא לשחק אצלנו, הקהל שלנו יבצע לינץ' בכל מי שינסה להתקרב אליו או למשפחה שלו", נכתב ברשתות עלי ידי האוהדים השרופים, "מדובר בכוכב כדורגל לכל דבר ולכן הוא יקבל את ההגנה שלנו. הוא לובש את החולצה מספר 7, משחק הרבה. אין ספק שצריך להוסיף את עניין האבטחה לחוזה שלו".

לעומת זאת, מספר אוהדים, שככל הנראה כבר איבדו את הסבלנות, נקטו בקו שלילי וכתבו: "ערן זהבי, אתה חושב שאתה באמת כוכב כזה גדול? אל תבוא אלינו לברזיל. אתה יכול להישאר בבית".

אוהד נוסף הוסיף: "יש כאלו שחושבים שכל הדרישות המוגזמות של זהבי הן בגלל שהוא באמת רוצה לבוא. לנו נראה שהוא פשוט לא רוצה להגיע ורק מחפש סיבות להצדיק את ההברזה שלו..".

 

טעינו? נתקן! אם מצאתם טעות בכתבה, נשמח שתשתפו אותנו

כדאי להכיר