ביומו הראשון בתפקיד: אלוף פיקוד מרכז הנכנס הוציא צו הרחקה מנהלי

איתיאל בן צרויה, תושב גבעת "צור הראל" כבן 19 הורחק לארבעה חודשים משטחי יהודה ושומרון • זהו הצו המנהלי הראשון שעליו חתם אבי בלוט עם כניסתו לתפקיד • מתושבי גבעת צור הראל נמסר: "צווי הרחקה ופינויים אלימים לא ירתיעו אותנו"

תא"ל אבי בלוט. צילום: דובר צה"ל

בלשי ימ"ר ש"י נתנו לפני זמן קצר (חמישי) צו הרחקה מנהלי לארבעה חודשים משטחי יהודה ושומרון לאיתיאל בן צרויה, תושב גבעת "צור הראל" כבן 19. צו ההרחקה המנהלי נחתם ע"י אלוף הפיקוד החדש, אבי בלוט, זאת ביומו הראשון בו נכנס לתפקיד. זהו הצו המנהלי הראשון שעליו הוא חתם.

ג'יפ צה"לי נוסע בזמן שאדם נמצא בקדמת הרכב בעת פינוי צור הראל \\ ללא קרדיט

בנוסף, הצו אוסר על איתיאל ליצור קשר עם שבעה מחבריו שמתגוררים גם הם בגבעת 'צור הראל' שבבנימין.

כזכור, בגבעת 'צור הראל' התרחש הרס אלים בשבוע שעבר. מאז ההרס, פושטים באופן קבעו שוטרי מג"ב על הגבעה ומפנים את התושבים עם צו שטח צבאי סגור.

איתיאל בן צרויה תושב גבעת 'צור הראל', צילום: ללא

מתושבי גבעת "צור הראל" נמסר: "נראה כי אלוף הפיקוד החדש ממשיך את דרך קודמו בתפקיד ובוחר גם הוא להילחם בחלוצים בחזית ההתיישבות. צווי הרחקה ופינויים אלימים לא ירתיעו אותנו,
אנו נמשיך ליישב את ארץ ישראל ולמנוע בגופינו את ההשתלטות העוינת של הרשות הפלשתינית על שטחי ארץ אבותינו".

מצה"ל נמסר: "להזכירכם, הדברים הראשונים שעשה אלוף פיקוד המרכז הנכנס: מבצע של 15 שעות בנור א-שמס והשמדת תשתיות במחנה הפליטים; ⁠מבצע בכל גזרת הפיקוד למול חומרים שמיועדים להכנת מטענים בו הוחרמו למעלה מ 150 שקים של חומרים מסוכנים".

טעינו? נתקן! אם מצאתם טעות בכתבה, נשמח שתשתפו אותנו

כדאי להכיר