מפונים מעוטף עזה במלון שפיים (ארכיון). צילום: אפרת אשל

מתוך הכספות עם מפתח מאסטר: קב"ט במלון בכנרת גנב אלפי שקלים מחדרי המפונים

שוטרי המחוז הצפוני עצרו את מנהל צוות האבטחה לאחר שהתקבלו במשטרה תלונות ממפונים המתגוררים במלון • העובד, בן 33 תושב היישוב סאג'ור, מובא לבקשת הארכת מעצרו בבית משפט השלום בטבריה

ללא בושה וללא רחמים. קצין ביטחון בצוות אבטחה של מלון בכנרת המאכלס מפונים, נעצר בחשד לגניבת עשרות אלפי שקלים מחדרי המפונים. על פי החשד, החשוד שלו הייתה גישה לחדרי המפונים פרץ לכספות בחדרים באמצעות מפתח המאסטר שהיה ברשותו, משם גנב את הכסף. 

נתניהו לראשי הרשויות בצפון: "אנחנו מחויבים להחזיר את הביטחון, ואנחנו נעשה את זה"// עומר מירון /לע"מ

בתחילה, ביקשו במלון להשתיק את הפרשה לאחר שהקב"ט שנתפס הודה במעשים והשיב סכום של 24 אלף שקלים אותו גנב. לאחר מכן, גילו מפונים אחרים כי גם מהכספות שלהם נגנב כסף והמקרה הובר לידי המשטרה. בסך הכל העובד חשוד שגנב מכספות החדרים סכום של כ-100 אלף שקלים. 

שוטרי המחוז הצפוני עצרו את עובד האבטחה במהלך השבוע האחרון, לאחר שהתקבלו במשטרת ישראל מספר תלונות ממפונים המתגוררים במלון, על כך שבבדיקה שבצעו בכספות חדריהם זיהו כי נגנבו להם עשרות אלפי שקלים.

עם פתיחת החקירה שנוהלה בשיתוף פעולה עם צוות האבטחה במלון, עלה החשד כי בעל תפקיד ניהולי בצוות האבטחה של המלון עומד מאחורי הגניבות. אתמול (שני), עם הפיכת החקירה לגלויה נעצר העובד, בן 33 תושב היישוב סאג'ור, וכעת הוא מובא לבקשת הארכת מעצרו בבית משפט השלום בטבריה.

טעינו? נתקן! אם מצאתם טעות בכתבה, נשמח שתשתפו אותנו