אנחנו יודעים שחיכיתם לזה: נחשף תאריך עליית העונה השמינית של "בואו לאכול איתי"

תוכנית הבישול הדוקו סאטירית של כאן 11, שהפכה מזמן לסדרת פולחן, חוזרת בעונה חדשה • כעת נחשף מועד שידורה • לאחרונה שודר ספיישל פסח קצר שרק הלהיב את הצופים לקראת בואם של הפרקים החדשים

הצצה ראשונה לעונה השמינית של "בואו לאכול איתי". באדיבות כאן 11

ספיישל פסח ששודר בחודש אפריל האחרון של "בואו לאכול איתי" רק הלהיב את צופיה המושבעים עוד יותר לקראת עונה חדשה - וכעת נחשף תאריך עלייתה לשידור. מדובר יהיה בעונה השמינית של תוכנית הבישול הדוקו-ריאליטי הסאטירית של כאן 11, שכבר מזמן הפכה לקאלט. 

העונה החדשה תשודר בכל ערב החל מ-15 ביולי, יום שני, בשעה 21:15 בכאן 11 וכאן BOX.

לוגו "בואו לאכול איתי", צילום: כאן 11

חלק מהנושאים המשעשעים ואף הרציניים עליהם כולנו נדבר בתקופה הקרובה ושיוצגו בתוכנית: האם המשתתפים יצליחו לזהות סטייק שהוא לא באמת סטייק? מי שומרת נגיעה גם מנשים? בנוסף, אזעקה בחדר המדרגות, שבוע מיוחד ומרגש בדרום ועוד רגעים שלבטח גם הם יכנסו לפנתאון התוכנית ויהפכו לאייקוניים ובלתי נשכחים שכולנו נצטט ללא הרף.

"בואו לאכול איתי" היא תוכנית זוכת פרסי האקדמיה שעלתה לשידור לראשונה בערוץ הראשון בשנת 2012. היא הפכה עם השנים להרבה יותר מתחרות בישול, אלא לקאלט סאטירי ומשעשע. המפגש הקצר והאינטנסיבי בין המשתתפים הפך אותה למיקרו-קוסמוס של החברה הישראלית ומאפשר לצופים לקבל הצצה קומית, אותנטית וחשופה - וכאמור, גם סאטירית - הודות לקריינותו המשעשעת והסרקסטית של שי אביבי אשר עליה אמונה התסריטאית דקלה קידר.

שי אביבי, צילום: גדעון מרקוביץ

כהרגלה בקודש, התוכנית תביא בכל שבוע (אם נצטט מקריינותו הבלתי נשכחת של שי אביבי) "חמישה בשלנים חובבים שאוהבים לארח ואוהבים לנצח שנפגשים לחמש ארוחות ערב". כל מתמודד יארח בביתו הפרטי לארוחה בת שלוש מנות: ראשונה, עיקרית וקינוח - אותה הכין במטבחו במו ידיו. כחלק מהאירוח, האורחים יסיירו בביתו, ייקחו חלק בהפעלה חברתית שירקח, אבל בעיקר יפתחו את הפה - ולא רק כדי לקחת עוד ביס - כי יש להם מה לומר על הכל; על האוכל, על הבית ועל האירוח. בסוף הארוחה, המשתתפים יעניקו ציון סודי למארח ובסיום חמש הארוחות יוכרז המנצח.

כמו "קופה ראשית", תוכנית קאלט נוספת של התאגיד, ל"בואו לאכול איתי" קהילה גדולה מאוד של מעריצים אשר חלקם הגדול לוקח חלק בקבוצת פייסבוק גדולה ופעילה מאוד. הגולשים בקבוצה מנתחים את הסוגיות השונות שמיוצגות בתוכנית, משתעשעים יחדיו מהרגעים הקומיים והבלתי נשכחים ומעלים השערות שונות. 

טעינו? נתקן! אם מצאתם טעות בכתבה, נשמח שתשתפו אותנו

כדאי להכיר