לצד משפחות נרצחי ה"נובה": עומר אדם בצעד מרגש

פרק הזיכרון שאליו הצטלם הזמר, שיוקדש לזכר מאות המבלים שנרצחו ב-7 באוקטובר בידי מחבלי חמאס, ישודר בטקס הדלקת המשואות הקרוב • נוסף על כך, במתחם המסיבה הודלקה אבוקת זיכרון לזכר הנרצחים

עומר אדם לצד משפחות נרצחי מסיבת ה"נובה". צילום: מני שיטרית

הזמר עומר אדם שיתף הערב (שלישי) פעולה עם בני משפחות נרצחי מסיבת ה"נובה", בצילומים לפרק זיכרון ליקיריהם ויקירותיהם שאיבדו את חייהם ב-7 באוקטובר. הפרק ישודר בטקס הדלקת המשואות ה-76 למדינת ישראל, שצפוי להתקיים בחודש הבא.

נוסף על כך, במתחם שבו התקיימה המסיבה בסמוך לקיבוץ רעים הודלקה היום אבוקת זיכרון לנרצחי המסיבות על ידי נציגי בני המשפחות. זו אחת מסך של 12 אבוקות זיכרון, שיודלקו ויצולמו במהלך החודש הקרוב בקיבוצים, ביישובים, במושבים, בבסיסי צה"ל ובערים שספגו אבדות כבדות במתקפת הטרור של מחבלי חמאס על יישובי עוטף עזה ודרום הארץ ב-7 באוקטובר.

כאוס: תיעוד ממסיבת ה"נובה" סמוך לקיבוץ רעים (ארכיון)

כזכור, בדצמבר האחרון הממשלה אישרה כי טקס הדלקת המשואות הקרוב יהיה בסימן "גבורה ישראלית". לאחר היוודע ההחלטה, ממשרד התחבורה, שהשרה מירי רגב העומדת בראשו קיבלה את הסמכויות לאחריות על הטקס, נמסר: "ב-7 באוקטובר התרחש אירוע הטרור הגדול בתולדותיה של מדינת ישראל, שבעקבותיו יצאה מדינת ישראל למלחמה שאין צודקת ממנה. מאז התוודענו לאין ספור מעשי גבורה שיבואו, בין השאר, לידי ביטוי בטקס המשואות".

כשבועיים לאחר שפרצה המלחמה, פנה אדם אל עם ישראל באמצעות סטורי שפרסם בחשבון האינסטגרם שלו, שבו ביקש לחזק את עוקביו הרבים: "אין ייאוש בעולם כלל, אנחנו ננצח!".

בהמשך דבריו, שיתף בתחושותיו נוכח הסיפורים והמראות שנחשפו מהאירועים הקשים, ובה בעת פרגן למאמצים של אזרחי המדינה לסייע. "אני עדיין מתקשה לתפוס את גודל הכאב ורוצה לשלוח לכם חיזוקים ותנחומים. לא ראיתי מימיי הירתמות כזאת של כלל עם ישראל ביחד. מאוחד, עוזר, תומך ומתנדב, והכל באהבת חינם. אני מאחל לנו ימים טובים יותר ובמהרה. אוהב אתכם, עם ישראל חי!!!".

טעינו? נתקן! אם מצאתם טעות בכתבה, נשמח שתשתפו אותנו

כדאי להכיר