כוכבת "חתונמי" שעזבה לפני המתקפה: "אם היו סוגרים לי את המרחב האווירי הייתי מתה"

אחוה סיטבון חזרה למשפחתה שבברצלונה לאחר ביקור בן מספר ימים בישראל, רגע לפני שהמתקפה האיראנית החלה והיא מיהרה לשתף את עוקביה בתחושת ההקלה • "כולם כתבו לי 'ברחת בזמן', אלוהים ישמור"

אחוה סיטבון חזרה לביתה בחו"ל

כוכבת העונה הראשונה של "חתונה ממבט ראשון" אחוה סיטבון פרסמה היום (ראשון) כהרגלה סרטון הליכה ברחובות ברצלונה. אלא שהפעם היא בחרה להתייחס לטיימינג המדויק מבחינתה שבו עזבה את ישראל וחזרה לעיר מגוריה, לחיק משפחתה, רגע לפני המתקפה האיראנית.

"בוקר טוב, אני שמחה שכולנו בחיים, שלמים ובריאים", אמרה סיטבון בפתח דבריה. "אלוהים ישמור. כולם אתמול כתבו לי 'ברחת בזמן'. אז האמת שיואו, אם היו סוגרים לי את המרחב האווירי הייתי מתה. הייתי שוחה, הלכה למעשה, לילד שלי. אבל יופי, אני שמחה שהדבר הזה מאחורינו ועם ישראל חי וכל הכבוד לצה"ל ולחיל האוויר שבאמת עשו עבודה מדהימה. הלב שלי איתכם. אני לגמרי איתכם כל הזמן", שיתפה.

אחוה סיטבון, צילום: רונן אקרמן

"הגוף שלי פה, הלב שם (בישראל). ונקווה שיהיה היום יום הרבה יותר רגוע. די, חלאס, שתעבור כבר התקופה הקשה הזאת לעם ישראל. שתהיה לנו נחת".

בסוף השבוע האחרון סיטבון עוררה סערה בעמודה כשפרסמה סרטון שבו פגשה לראשונה את בנה אחרי החזרה מישראל לברצלונה. סיטבון תיעדה את עצמה כשהיא מחבקת ארוכות את בנה הביולוגי דניאל בזמן שבתה החורגת נכחה במקום ולא זכתה ממנה להתייחסות. "ולאיה, מה איתה? באה לקבל את פנייך, מסתובבת סביבך ומנסה לתפוס את תשומת ליבך, אך לא זוכה ליחס. כמה עצוב", נכתב בתגובות. "הילדה רצתה גם חיבוק. ממש לא יפה, מסכנה", המשיכו. "איזו אטומה את, פשוט נשרף לי על ילדים כאלה שנופלים בין הכיסאות", תקפו.

אחוה הגיבה לאותן גולשות באופן אישי, כשטענה שהסרטון עם דניאל צולם אחרי המפגש עם לאיה. בנוסף הגיבה גם בסטורי וכתבה: "שש שנים אני מקבלת הערות פוגעניות וביקורת תלושת בסיס לגבי היחס שלי ללאיה, ונגמרה לי הסבלנות. במידה ויש לכן משהו להגיב - עשו זאת בצורה מכבדת. צאו מתוך נקודת הנחה שאתן רואות 40 שניות ואין לכן מושג מה קורה בבית שלי".

אחוה סיטבון, צילום: רונן אקרמן

נזכיר כי זוהי אינה הפעם הראשונה שסיטבון מותקפת בעקבות היחסים עם לאיה. במהלך ראיון שקיימה לפני כשנה היא אמרה כי "הלוואי שהייתי מרגישה כלפי הבת של בעלי את מה שאני מרגישה כלפי הבן שלנו", וזכתה בשל דבריה למבול של ביקורת.

טעינו? נתקן! אם מצאתם טעות בכתבה, נשמח שתשתפו אותנו

כדאי להכיר