חני נחמיאס. צילום: אפרת אשל

לאחר הראיון בכאן 11, חני נחמיאס מבהירה: "אני עדיין חלק מהמחאה"

השחקנית התייחסה לביקורת צינית שהופנתה כלפיה ברשת לאחר דברים שאמרה בראיון, בהם קבעה כי גם ההפגנות נגד הרפורמה המשפטית פילגו ושסעו את החברה הישראלית • בעקבות המילים העוקצניות שהופנו כלפיה וכינו אותה "הביביסטית החדשה", ביקשה נחמיאס להעמיד דברים על דיוקם

חני נחמיאס חוללה סערה גדולה כשהתראיינה לתוכנית הרדיו של שרון גל בשבוע שעבר והביעה חוסר אמון בשלום אפשרי בין ישראל לפלשתינים אחרי 7 באוקטובר. ביום שישי האחרון היא התראיינה לחדשות שישי של כאן 11 והמשיכה לייצר כותרות, כשהפעם דיברה על חלקה של מחאת קפלן (בה השתתפה בעבר) בהתפוררות החברה הישראלית בימים שלפני הטבח הנורא. בנוסף, גם הביעה התנגדות נחרצת לעסקת החטופים במתכונתה הנוכחית.

אמש (שבת), אחרי שספגה לא מעט ביקורת על דבריה, היא ביקשה להתייחס בחשבונה באינסטגרם לתגובה אחת מני רבות שיצאה נגד דעותיה והאשימה אותה בתמיכה בראש הממשלה בנימין נתניהו.

מתוך אינסטגרם,

"הביביסטית החדשה. חני נחמיאס 'התפכחה'", נכתב בפוסט שאליו צורפה גם תמונת פוטושופ שבה נראית נחמיאס מחבקת את ראש הממשלה. "אז לא, ממש ממש לא", כתבה נחמיאס בסטורי שהקדישה כתגובה לביקורת שהיא סופגת מאז התראיינה. "עוד פייק ניוז מרושע כמו הרבה אחרים", האשימה. "הייתי ועודני חלק מהמחאה".

חני נחמיאס בראיון לכאן 11, צילום: כאן 11

בהמשך התייחסה לעמדה שהביעה לגבי שלום אפשרי עם הפלשתינים. "אמרתי והתכוונתי: התפכחתי. כמו כולם, פחות מאמינה היום בשלום עם מי שמצהירים שרוצים למחוק אותנו". רגע לפני שחתמה את דבריה ועל אף התנגדותה לעסקה האחרונה שהציע ארגון הטרור חמאס, היא הבהירה כי היא מייחלת לסוף טוב עבור מי שנקלח באכזריות אל הרצועה. "מתפללת לשחרור החטופים כל יום", כתבה.

טעינו? נתקן! אם מצאתם טעות בכתבה, נשמח שתשתפו אותנו