ניקול ראידמן ממשיכה להתחזק: "לראשונה בחיי במקווה"

אחרי ההודעה הדרמטית בדבר החלטתה לצרוך מזון כשר בלבד ואיתה גם הכוונה להיבחר בעתיד הקרוב לכנסת, מגיעה כעת הטבילה הראשונה של המעושרת בבריכה המוקדשת לצורכי טהרה

כשרה. ניקול ראידמן, צילום: אלמוג גבאי

ניקול טובלת במאגר הכחול: אשת העסקים והזמרת האמידה ממשיכה לשתף את מיליון עוקביה ברשת החברתית אינסטגרם בתהליך העקבי למדי שלה בהתקרבות אל הדת היהודית. אמש (רביעי) היא ביקרה לראשונה בחייה במקווה טהרה, ותיעדה את הרגע המרגש מבחינתה. עוד קודם לכן כתבה פוסט על חיים בזוגיות ללא אהבה (רמז לאקס?), והפצירה בגולשים לעשות צדק עם עצמם ולא לשהות במחיצתו של אדם שהם אינם רואים בו מושא לתשוקה.

"לראשונה בחיי אני במקווה, מתרגשת מאוד", כתבה ראידמן על רקע תפילת הטבילה המונצחת על גבי קיר בית הטהרה. "ברכת האל", הוסיפה לאחר מכן בתמונה נוספת מתוך המקום. עוד קודם, כאמור, העלתה ניקול פוסט שבו חלקה מתובנותיה בכל הקשור למערכות יחסים שאין בהן אהבה. במילים חריפות, שאולי נכתבו מניסיון, היא תיארה חיים בלתי נסבלים, לצד פרטנר שלא קיימת אליו חיבה: "אל תחיו בלי אהבה.

"בכל רגע שאתם נמצאים עם מישהו שאתם לא אוהבים, אתם מרמים את עצמכם, משלים את עצמכם, מבזבזים את הזמן של שניכם, ובעיקר לא מכבדים, משקרים, ומעליבים את עצמכם ואת בני הזוג", כתבה. "אל תעשו את זה. תנו לעצמכם להרגיש, לחיות, לאהוב. אהבה היא רגש בלתי מוסבר, אבל כשאתה חווה אותו החיים מקבלים משמעות אחרת".

בתחתית הפוסט הגדילה ראידמן לעשות והשיבה לכמה גולשים, ביניהם מגיב אחד שכתב לה: "כל מה שנשים צריכות זה כסף". "נשים לא צריכות כסף. כסף לא מחבק בלילה ואומר לך בוקר טוב", השיבה לו ניקול.

טעינו? נתקן! אם מצאתם טעות בכתבה, נשמח שתשתפו אותנו

כדאי להכיר