"מודה על כך שהתגרשתי כשהילדים קטנים": דניאל גרינברג פותחת הכל

גרושתו של הזמר המפורסם עונה בגילוי לב על שאלות אינטימיות במיוחד, ומספקת דרכן לא מעט תשובות מפתיעות לגבי חייה האישיים

דניאל גרינברג, צילום: מתוך האינסטגרם

אם חשבת שתמצאו את דניאל גרינברג שבורה ומרוסקת אחרי הפרידה מאיל גולן, שאתו הביאה לעולם שני ילדים משותפים, כדאי שתחשבו שוב. בסדרת שאלות ותשובות ארוכה שקיימה אמש (רביעי) עם 454 אלף עוקביה, סיפרה הדוגמנית בפתיחות גדולה על מצב הרוח שלה בימים אלה (רמז: הוא ממש לא רע), על איך שהיא חושבת שצריך לנהל בית משותף, על ההחלטה להתגרש כשילדיה היו עוד פעוטות, על התכניות ללדת ילדים נוספים בעתיד, וגם על הימים הפחות טובים שלה, שבהם היא שואבת כוחות ממקור אולי צפוי, אבל בכל זאת מרגש.

"את נראית עצובה לאחרונה", העירה אחת העוקבות של גרינברג. "הכי מאושרת שהייתי, ברוך השם!", סתרה את ההנחה באופן נחרץ. "מה הכי חשוב להצלחה בזוגיות?", ביקשו הגולשים להבין כיצד לדעתה אמורה להתנהל מערכת יחסים תקינה. "חברות, תקשורת, כנות, אמון ואהבה", מנתה. "האם גבר צריך להיות מפרנס עיקרי או שזו סטיגמה?", המשיכו המגיבים באותו נושא. "סטיגמה לחלוטין!", קבעה דניאל. "כשיש בית שצריך לנהל, ויש גבר ואישה, זה ממש לא משנה מי המפרנס העיקרי ומי פחות. בית זאת שותפות נקודה".

"את חושבת שזה שהתגרשת כשהילדים קטנים ממש, הם חוו את זה בקלות יותר?", נשאלה. "קל שכן. ומודה על כך", ענתה. "תרצי עוד ילדים עם בן הזוג הבא שלך?", הוסיפו הגולשים לשאול. "כן, ואמן כמה שיותר", פיללה. "מאיפה את שואבת אנרגיות כל כך טובות?", נדרשה לענות על המציאות המשתקפת מחייה המוצגים באינסטגרם. "לא אשקר. אני בן אדם בשר ודם. גם לי יש ימים פחות טובים וגם לי יש מצבי רוח שנובעים מדברים מסוימים", הודתה. "לרוב את האנרגיות החיוביות אני שואבת מהילדים שלי. מיאל ורון, אתם הכוח של אימא", הרעיפה אהבה.

טעינו? נתקן! אם מצאתם טעות בכתבה, נשמח שתשתפו אותנו

כדאי להכירi