97 מיליון שקל ל-50 דירות

גינדי החזקות רוכשת דירות להשכרה בפרויקט של קבוצת אלמוג בחיפה, כ-600 מטר מהחוף

אלמוג כרמל מערב. שכונת נווה דוד משנה את פניה, צילום: הדמיה: טוטם

עסקת ענק: גינדי החזקות רוכשת מקבץ של 50 דירות להשכרה בפרויקט הדגל של קבוצת אלמוג בחיפה, הנבנה במסגרת פינוי-בינוי בשכונת נווה דוד.

קרן הנדל"ן של גינדי החזקות תשלם 97.144 מיליון שקל לקבוצת אלמוג, מחיר ממוצע של 1.942 מיליון שקל ליחידת דיור. עם השלמת הרכישה יסתיים שיווקו של המגדל הראשון מתוך שלושת המגדלים בפרויקט. מגדל זה כולל 161 יח"ד ונמצא בבנייה מתקדמת (קומה 12).

אלמוג כרמל מערב הינו פרויקט הפינוי-בינוי הראשון בשכונת נווה דוד, הנכללת בתוכנית ההתחדשות של עיריית חיפה לשכונות החוף. בשכונה צפויים להבשיל פרויקטים נוספים במסגרת פינוי-בינוי של חברות מובילות, אשר ישנו לחלוטין את אופיו של המקום, שיהפוך לשכונת מגדלים מודרנית.

הפרויקט ממוקם כ-600 מטר מקו החוף ויכלול 437 יחידות דיור ב-3 מגדלים בני 28 עד 31 קומות. הדירות נבנות בסטנדרט גבוה וכוללות מרפסות שמש גדולות וחניה תת-קרקעית. שטח דירות 4 חדרים הינו כ-100 מ"ר בממוצע ושטחן של דירות 5 חדרים 121 מ"ר ומעלה.

הבניין נבנה על תא שטח עצום בגודל 16 דונם, והפיתוח הסביבתי יכלול גינות, בריכה אקולוגית על שטח של חצי דונם, מתקני ספורט וכושר, פינות ישיבה ופעילות.

מקבוצת אלמוג נמסר: "אלמוג כרמל מערב הוא מהפרויקטים הבולטים ביותר שנבנים כיום בחיפה, עיר שהחברה זיהתה כבעלת פוטנציאל נדל"ני גדול לפני כעשור ובונה בה את הפרויקט השלישי שלה. בקרוב צפוי לצאת לשיווק המגדל השני בפרויקט, אשר יכלול 166 דירות של 4 ו-5 חדרים ויתנשא לגובה 28 קומות".

טעינו? נתקן! אם מצאתם טעות בכתבה, נשמח שתשתפו אותנו

כדאי להכיר