“הרנטגן” הישראלי יבדוק מכוניות אמריקאיות

חברת UVeye, המספקת מערכות מתקדמות לסריקה ואבחון כלי רכב, הודיעה על השקעה אסטרטגית בה מצד GM Ventures, זרוע ההון סיכון של ג'נרל מוטורס. יותר מ-4,000 סוכנויות של GM ישתמשו בציוד לסריקות הרכב של UVeye

חברת UVeye, המספקת מערכות מתקדמות לסריקה ואבחון כלי רכב, הודיעה על השקעה אסטרטגית בה מצד GM Ventures, זרוע ההון סיכון של ג’נרל מוטורס. GM תסייע במימון הפיתוח והמסחור של טכנולוגיית הסריקות. זוהי היצרנית הרביעית שתשקיע בחברה הישראלית אחרי שבעבר הודיעה כי וולוו, טויוטה ויונדאי כבר השקיעו בה.

עוד מאוברדרייב >>>

במסגרת שיתוף הפעולה, יותר מ-4,000 סוכנויות של GM יוכלו להתקין את הציוד לסריקות הרכב של UVeye. תיבדק גם האפשרות לרתום את הטכנולוגיה של סריקות חיצוניות וצילום למכירות אונליין של כלי רכב משומשים. סוכנויות ספציפיות ייהנו מגישה לשלוש המערכות המהירות של החברה, המשלבות אלגוריתמים ייחודיים, ארכיטקטורת ענן, בינה מלאכותית, למידת מכונה וחיישני פיוז’ן.

במסגרת שיתוף הפעולה האסטרטגי, שתי החברות יקדמו מגוון פרויקטים לטכנולוגיית סריקות רכב בעת מתן שירותי מוסך, מכירת מכוניות משומשות, תחזוקת ציים וסוכנויות מכר בשוק הרכב. המערכות של UVeye עושות שימוש בבינה מלאכותית, למידת מכונה וטכנולוגיות צילום ברזולוציה גבוהה (HD) כדי לבדוק במהירות ובאופן מדויק את צמיגי הרכב, הגחון ואביזרים נלווים ולאתר בהם פגמים, חלקים חסרים וליקויי בטיחות.

טעינו? נתקן! אם מצאתם טעות בכתבה, נשמח שתשתפו אותנו