מחוץ לבית: נטלי דדון סוגרת חשבון עם הדיירים

כשהייתה בבית "האח הגדול" היא שמרה על קור רוח, אך עם חזרתה לאינסטגרם דדון לא הסתירה את שעל ליבה • "צעקתי מבפנים"

נטלי דדון // צילום: קוקו // נטלי דדון // צילום: קוקו

כשהייתה בבית "האח הגדול", נטלי דדון שמרה רוב הזמן על קור רוח, אפילו כשעדי לאון הטיח בה אמירה שרבים מהצופים בבית הזדעזעו בגללה. אך פחות מיממה לאחר שחזרה הביתה, נטלי דדון, שללא ספק התגעגעה לעמוד האינסטגרם המצליח שלה, אמרה בפירוט את מה שהיא מרגישה.

"יש לך גוף פצצה, את צריכה טיפה לעשות חזה ואת תהיי מושלמת", אמר עדי לאון לדדון, אמרה שהרעידה את הרשת למחרת שידור התוכנית. באותו רגע דדון הגיבה באיפוק, מבלי להעיר לו או להתרגז על המשפט השנוי במחלוקת. אך כעת היא הגיבה בפוסט ארוך ברשת החברתית. בין השורות מובאת גם ביקורת כלפי שי חי, אומנם מבלי לעשות שיימינג ישיר, כי בכל זאת מדובר בה, אבל כל מי שהיה ער באותם ימים יבין את כוונתה ולמי היא מופנית - לטוען לכתר ומי שהסתפק במקום החמישי.


בבית "האח הגדול" // צילום מסך

אך לפני הכל, כתבה דדון לעוקביה ומעריציה, שתמכו בה לאורך העונה. "תודה לכל מי שבחר אהבה, שהצליח לראות גם כשאמרתי וגם כשבחרתי לצעוק רב מבפנים", כתבה דדון. "דבר אחד חשוב ועיקרי אלמד את פצפץ שלי תמיד והוא לכבד נשים (ולכבד כל אדם באשר הוא). לעולם אל תטיל בהן פחד, אל תבחר באלימות, עלבונות ובריונות".

בהמשך הוסיפה כי בכוונתה לשתף עוד מהתחושות שחוותה, אך דבר ראשון הייתה חייבת לפרוק מעט ולהודות לכולם: "כן, עכשיו אני בטוחה ובטוב, יכולה לנשום עמוק. כשאקח עוד כמה נשימות אשתף ואמשיך גם להודות". 

את הפוסט סיימה בקריצה ל"צבא האמת" המזוהה עם שי חי: "רק אהבה מנצחת, צבא האהבה שלי".


View this post on Instagram

A post shared by Nataly Dadon (@natalydadon) on

Mar 3, 2019 at 6:59am PST

 • רוצים להישאר מעודכנים? בואו לאינסטגרם

 • דודו פארוק מקונדומים, נטע ברזילי מפאייטים

 • מצביעי ימין: יש להשקיע יותר באירוויזיון

 • דחייה בצילומים: משבר חריף בדרך לאירוויזיון

טעינו? נתקן! אם מצאתם טעות בכתבה, נשמח שתשתפו אותנו

כדאי להכיר