שווה קריאה

אחרי שנה מורכבת ומאתגרת, חודש הספר סוף סוף חוזר אלינו השנה בחודש יוני ואיתו חגיגה גדולה. לאחר שבשנה שעברה החגיגות הוזכרו דיי בצניעות, מתכוונים בצומת ספרים לחגוג כל החודש עם מבצעים אטרקטיביים בסניפי הרשת, 2 ספרי קריאה ועיון למבוגרים ב- 99 ₪ בלבד, ו- 3 ספרי ילדים ונוער ב- 120 ₪.

, צילום: צומת ספרים

ברכישה אונליין, אתר בוקנט של צומת ספרים תוכלו לרכוש ספר עיון וקריאה ב-49 ₪ בלבד וספרי ילדים ב- 40 ₪ בלבד לספר.

בנוסף, יתקיימו הרצאות, ימי החתמות ושעות סיפור בסניפים ובקניונים ועוד המון הפתעות.

במהלך השנה ובעיקר לקראת החגיגה הגדולה של חודש הספר יוצאים לאור המון ספרים חדשים שלא תוכלו להפסיק לקרוא. ספרות מקור משובחת לצד ספרות מתורגמת, רומנים, ספרי מתח וריגול, ספרי ילדים ונוער חדשים לכל גיל, ספרי היסטוריה, ספרי כלכלה, הגשמה עצמית, מיינדפולנס ועוד.

לכבוד החגיגה, ריכזנו עבורכם על קצה המזלג עשרה ספרים חדשים ורבי מכר מומלצים ממיטב היצירה הספרותית הישראלית:

גבר נכנס בפרדס / אשכול נבו

ספר מתח חדש השוזר בתוכו 3 סיפורים שונים שבסופו מתהווים לכדי סיפור אחד. הנאה מובטחת!

ספריו הקודמים נבו זכו להצלחה מסחררת והיו לרבי מכר, ביניהם: "ארבעה בתים וגעגוע", "משאלה אחת ימינה", "שלוש קומות", "הראיון האחרון" ועוד.

הספר נמצא במבצע העשירייה הפותחת של צומת ספרים במחיר מיוחד בסניפים ב39.90 ₪ ובאתר ב- 34.90 ₪.

לרכישה>

שקרים שקטים / מיכל שלו

תוכלו להתאהב ולהזדהות עם סיון גיבורת הספר, עורכת דין ואם חד הורית לבתה בת ה-23, ולהן קשר עמוק וקרוב. ביום אחד חייה מתהפכים כאשר דמות מהעבר, האהוב של אחותה שכבר איננה בחיים, חוזר לחייה ומציע לה דירה בפלורנטין, ובתוך כך הסודות שנשמרו בינה לבין אחותה צפים. הספר מלא באהבה לאנשים, בזוגיות ומשפחה.

בין ספריה הקודמים ניתן למצוא את רבי המכר: "סדקים בזהב", "מאה חורפים", "ימים בסערה" ועוד רבים וטובים.

הספר נמצא במבצע העשירייה הפותחת של צומת ספרים במחיר מיוחד בסניפים ב39.90 ₪ ובאתר ב- 34.90 ₪.

לרכישה>

מה שאחרים חושבים בי / יואב בלום 

ספר חדש המגיע אלינו היישר מבית הדפוס לחגיגת חודש הספר. גיבור הספר מסייע לנו באמצעות מותחן קלאסי לברר מה אנחנו יודעים על עצמנו, אם בכלל, ובאיזו מידה כולנו קוראי מחשבות. השאלות הופכות עצמן לשאלות של חיים ומוות, והקורא נקלע לרכבת הרים שאי אפשר לרדת ממנה.

ספריו הקודמים של יואב בלום - "מצרפי המקרים", "המדריך לימים הקרובים" ו-"הקבוע היחידי" היו לרבי מכר. לא לפספס!

הספר נמצא במבצע 2 ספרים ב- 99 ₪ בסניפי צומת ספרים ובאתר ניתן להשיגו במחיר 49 ₪ בלבד. לרכישה>

אמונה / דרור משעני

ספר נוסף בסדרת רב פקד "אברהם אברהם", חוקר המשטרה החולוני, חוזר- ומבקש לעצמו תיקים גדולים וסיפורים עם מנצחים.

"אמונה" הוא הספר הרביעי בסדרה, והרומן החמישי של דרור משעני ("תיק נעדר", "שלוש"), שספריו קנו לו קהל אוהבים גדול, זכו בפרסים חשובים ברחבי העולם, ועוּבּדו לקולנוע ולטלוויזיה. בספרו החדש הוא מפליג לעולמות רחוקים ומביע עמדה אתית אמיצה ויוצאת דופן, כשם שהיא מלאת תקווה ואהבת אדם.

הספר נמצא במבצע 2 ספרים ב- 99 ₪ בסניפי צומת ספרים ובאתר ניתן להשיגו במחיר 49 ₪ בלבד. לרכישה>

כשאלוהים היה צעיר / יוכי ברנדס

בכתיבתה יוצאת הדופן, ברנדס מאנישה ומשוחחת עם אלוהים באמצעות דמויות שונות אותן היא פוגשת. הם מדברים על סוגיות ברומו של עולם ועד לדברים הקטנים. שווה קריאה!

ספרים בולטים קודמים: "אדל", "שבע אימהות", "מלכים ג" ועוד.

הספר נמצא במבצע 2 ספרים ב- 99 ₪ בסניפי צומת ספרים ובאתר ניתן להשיגו במחיר 49 ₪ בלבד. לרכישה>

משלנו / עינת נתן

מחברת רב המכר "חיימשלי" עם ספר חדש שגם הוא כמו קודמו, כבר הגיע לאלפי קוראים. מתבגרים הם מתנה, אבל לא פשוטה. בספרה המרתק, נתן נותנת טיפים ודוגמאות כיצד להפוך את חיינו עם הילדים המתבגרים לטובים יותר.

הספר נמצא במבצע 2 ספרים ב- 99 ₪ בסניפי צומת ספרים ובאתר ניתן להשיגו במחיר 49 ₪ בלבד. לרכישה>

משחקי בילוש – נקמתו של איש החידות / מיכאל אבס – ספר חדש ומספר 12 בסדרה הפופולרית שכבשה את לבבות הילדים! בספר הילדים יפתרו תעלומות של איש החידות.

הספר נמצא במבצע 3 ספרי ילדים ונוער ב- 120 ₪ בסניפי צומת ספרים ובאתר ניתן להשיגו במחיר 40 ₪ בלבד. לרכישה>

בשירות המוסד / יצחק צפל ישורון

די לקרוא את הביקורות המהללות והמשבחות על מנת להבין שיש כאן מותחן – ריגול משובח, ואכן עם צאתו של הספר בחודש שעבר, הוא הפך לרב מכר.

"צפל ישורון, הנושא בתרמיל ניסיונו שנים של הפקה ובימוי, מתמודד בהצלחה רבה בספרו בשירות המוסד עם אומנות הכתיבה על נושא הלקוח מעולם הריגול, הרווי מתח, סימני שאלה, הפתעות ותפניות בלתי צפויות בעלילה. בכתיבה רהוטה ודמיון יצירתי טווה צפל עלילת ריגול ישראלית, יהודית ובין־לאומית, תוך שימוש בסגנון כתיבה מקצועי, הלקוח מהז'רגון של עולם המודיעין. סיפור המעשה הוא מלאכת מחשבת, הסוחפת אפילו את הקורא המצוי בעולמות התוכן של בשירות המוסד. מומלץ!״ שבתי שביט – לשעבר ראש ה"מוסד".

הספר נמצא במבצע העשירייה הפותחת של צומת ספרים במחיר מיוחד בסניפים ב39.90 ₪ ובאתר ב- 34.90 ₪. לרכישה>

רוני ונעמה / רינת הופר

סדרה מקסימה לקטנטנים. סיפורי הסדרה מזמינים את הילדים לבלות עם רוני בחיי היום, להכיר את הדמויות סביבו ולהצטרף אליו לשלל הרפתקאות. הספר הראשון בסדרה נבחר למצעד הספרים של משרד החינוך.

רינת הופר היא סופרת ומאיירת יוצרת רבי המכר "איילת מטיילת", "חנן הגנן", "אותיות במיץ שטויות", "גלילונה" ועוד.

הספר נמצא במבצע 3 ספרי ילדים ונוער ב- 120 ₪ בסניפי צומת ספרים ובאתר ניתן להשיגו במחיר 40 ₪ בלבד. לרכישה>

זרות / ליהיא לפיד

בין פסח ליום העצמאות, ישנה עלילה מסעירה, מותחת ונוגעת ללב על משפחות שמחפשות תיקון, על מרחק וקִרבה, על עבר שלא מרפה, על החיבור החם בין זרות שלא היו אמורות להיפגש - ועל המקומות הבלתי צפויים שבהם צומחת אהבה.

הספר נמצא במבצע 2 ספרים ב- 99 ₪ בסניפי צומת ספרים ובאתר ניתן להשיגו במחיר 49 ₪ בלבד. לרכישה>

בנוסף, תמצאו במבצעים המשתלמים בסניפי צומת ספרים, ספרי קלאסיקות לילדים כדוגמת "מעשה בחמישה בלונים", "האריה שאהב תות", "הבית של יעל" ועוד. וכן, גם עבור בוגרים ומבוגרים את  הספרים האהובים בכל התחומים. החגיגה בעיצומה!

כמו כן, במהלך החודש יקיימו בצומת ספרים שעות סיפור ואירועי החתמה עם מי שעומדים מאחורי המילים שכל כך גורמות לנו להתרגש ולהתאהב בכל פעם מחדש, במילה הכתובה.

בין הסופרים תמצאו את אשכול נבו, מיכל דליות (סופר נני), יואב בלום, מאירה ברנע גולדברג, רינת הופר, גליה תורן חן, עברי לידר (כן, הוא ולא אחר, הוציא ספר ילדים חדש ממש עכשיו!), רוני סומק, דנה אבירם, שירי צוק ועוד רבים.

ניתן לראות כאן את רשימת האירועים המתעדכנת מעת לעת.  

חגיגת חודש הספר בעיצומה – מוזמנים להצטרף. קריאה מהנה!

כדאי להכירi