גירושים עוד בחתונה // צילום אילוסטרציה: Getty Images

גבר התגרש מאשתו תוך כדי החתונה - זו הסיבה

סערה התחוללה בחתונה בעיראק בעקבות שיר שהושמע לאחר החופה ועורר את זעמם של החתן ומשפחתו • אותו השיר הוביל גם לגירושים בירדן • אז מה יש בשיר הזה שמעורר מהומה?

בחתונה שנערכה לאחרונה בבגדד, נשבר ככל הנראה את השיא העולמי לנישואים הקצרים ביותר. הסיבה: החתן התגרש מהכלה זמן קצר לאחר החופה בגלל שיר שעצבן אותו - כך דווח במירור הבריטי.

מיד לאחר החופה, הושמע שירו של הזמר המצרי לאמיס חאן, ובו המילים: "אני דומיננטית, אני אשלוט בך, אני אשגע אותך אם תסתכל על בחורות אחרות ברחוב". בעוד הכלה רוקדת ברחבה, משפחת החתן מאד לא אהבה את הבחירה - מה שהוביל לתגרת ענק בחתונה עצמה ולגירושין מהירים ממש באולם החתונה. מעניין לציין כי השיר של לאמיס חאן, גרם השנה לגירושין גם בירדן עקב מחלוקת משפחתית על השמעתו.

בכל מקרה לא מדובר באירוע הביזארי היחידי בתחום החתונות עליו מדווחים בהרחבה כלי התקשורת בעולם בחודש האחרון. באירוע אחר, הכלה סיפרה כי במסיבה לקראת חתונתה הביאה אחותה תחפושת של שלד שאמור היה לייצג את האחות המתה של שתיהן שנפטרה בגיל 16. מעשה הקונדס הזה הדהים את החתן ולמעשה גם את הכלה. שניהם היו מזועזעים מהמעשה. בעקבות זאת ביקש החתן מכלתו שאחותה לא תגיע לחתונה.

הכלה סיפרה כי היא עצמה גם לא רצתה שאחותה תגיע, אך בני משפחתה ביקשו שהיא תסלח לאחות כיוון שביצעה את המעשה מתוך קלות דעת. 

טעינו? נתקן! אם מצאתם טעות בכתבה, נשמח שתשתפו אותנו