פרסום ראשון: חברת תעופה אירופית ראשונה מודיעה על חזרה לישראל

מאז החלה מלחמת "חרבות ברזל", מרבית חברות התעופה הזרות ביטלו את הגעתן לישראל ומעטות עדיין טסות • כעת מתברר כי אחת מהן, שטסה ליעדים רבים בעולם, מחזירה את קו הטיסות הסדיר שלה לישראל • כל הפרטים בכתבה

מטוס "אייר אירופה". צילום: קוקו

כמעט כל חברות התעופה הזרות ביטלו את טיסותיהן לישראל ומישראל במהלך מלחמת "חרבות ברזל", אך כעת, אחרי לא מעט בשורות רעות בנושא, הגיע הזמן לבשורה אחת טובה, בדמות חברת תעופה אירופית גדולה שחוזרת להפעיל טיסות לישראל וממנה.

חברת התעופה הספרדית "אייר אירופה" הודיעה היום (חמישי) כי תחזיר את קו הטיסות שלה לישראל החל מתחילת חודש ינואר. ההודעה שהוציאה החברה היום שונה מאלו שהוציאה עד כה, שכן בפעמים הקודמות ההודעות כללו הארכה של מועד חזרת הטיסות ליעד רחוק יותר, אך כעת בחברה הגדילו ופתחו את המכירה לכרטיסים החל מה-9.1 והודיעו למעשה רשמית על החזרת הטיסות ארצה, אלא אם יקרו אירועים חריגים.

"אייר אירופה" מפעילה טיסות ישירות בקו בין מדריד לתל אביב ובשלב ראשון, צפויה להפעיל שתי טיסות שבועיות שצפויות להתרחב בהמשך לשלוש וארבע טיסות בשבוע.

מיום שבת הקרוב, תחזור חברת "אתיופיאן איירליינס" לישראל וגם היא תפעיל טיסות ישירות בקו אדיס אבבה-תל אביב. לשתי חברות התעופה יתרונות גדולים בכך ששתיהן מפעילות טיסות המשך להרבה מאוד יעדי המשך ברחבי העולם.

בנוסף, "פליי דובאי" הודיעה היום על הרחבת הטיסות לישראל ומישראל ומהשבוע הבא תפעיל שתי טיסות יומיות במקום טיסה יומית אחת בקו בין דובאי לתל אביב.

טעינו? נתקן! אם מצאתם טעות בכתבה, נשמח שתשתפו אותנו

כדאי להכיר