בעקבות המלחמה: עוד אירוע ספורט ותיק נדחה

פרסום ראשון: מרתון טבריה, שהיה אמור להתקיים בחמישה בינואר, נדחה בשלושה שבועות לפחות • בישיבה בין ראש העיר בועז יוסף, מנכ"ל העירייה שמעון פיניאן והנהלת המרתון בראשות עופר פדן הוחלט לקבוע תאריך חדש למרוץ המסורתי והוא יתקיים, במידה והמצב הביטחוני יאפשר זאת, ב-26/1/24

מרתון טבריה. נדחה בשלושה שבועות. צילום: טרגט מרקט

לאחר ישיבה מקצועית שהתקיימה הבוקר (רביעי) בעיריית טבריה, בה נכחו ראש העיר בועז יוסף, מנכ"ל העירייה שמעון פיניאן והנהלת המרתון בראשות עופר פדן, הוחלט כי בשל אי הבהירות בנוגע להמשך המלחמה, מרתון winner טבריה שתוכנן להתקיים ב-5 בינואר 2024 יידחה. 

בשלב זה נקבע תאריך חדש, והמרתון המסורתי צפוי להתקיים כעת ב-26 בינואר 2024, אך בעירייה ממשיכים לעקוב וככל שיתקרב תאריך היעד ובמידה שהמצב הביטחוני לא יאפשר את קיום המרתון, יעודכן שוב בנוגע לקיומו או לאי קיומו. ההחלטה תתקבל לכל המאוחר עד לאמצע חודש דצמבר.

מעיריית טבריה נמסר ל'ישראל היום': "כולנו תקווה כי עד 26/1 המצב הביטחוני יאפשר את קיומו של המרתון המקצועי והוותיק ביותר בישראל במועדו החדש. בעיריית טבריה מודים לכל אלפי הרצים שנרשמו כדי להשתתף במרתון היוקרתי של ישראל המשמש גם כאליפות ישראל הרשמית".

בשנה שעברה התחוללה דרמה גדולה סביב המרתון, בתחילה הוא בוטל משיקולים כלכליים, אך לאחר התערבות של שר הספורט מיקי זוהר נמצא המימון הדרוש והמרתון התקיים כסדרו.

israelhayom

הכתבות ועידכוני הספורט החמים אצלך בטלגרם

להצטרפות
מרתון טבריה ה-45., צילום: אלקטרה טרגט
טעינו? נתקן! אם מצאתם טעות בכתבה, נשמח שתשתפו אותנו

כדאי להכיר