מסוכן: מתחרה חתך את הטריאתלט הבכיר של ישראל, שהתרסק על הכביש

שחר שגיב נחבל בשוק ובכתף ונאלץ לפרוש מתחרות בלונדון אחרי שהאופניים שלו יצאו מכלל שימוש • איגוד ההתעמלות האיטלקי טוען: "לא קיבלנו הודעה רשמית מקנטלופי לעבור לאמן בישראל" • נבחרת ישראל לנשים בברידג' אלופת העולם • כל העדכונים - 03.09

שחר שגיב. התרסקות לא נעימה בצרפת. צילום: WORLD TRIATHLON

17:05: איגוד ההתעמלות האיטלקי טוען - "לא קיבלנו הודעה רשמית מקנטלופי לעבור לאמן בישראל"

איגוד ההתעמלות האיטלקי, הכחיש את הדיווחים, לפיו אחת ממאמנות ההתעמלות האמנותית הטובות בעולם' ג'ולייטה קנטלופי תעבור לאמן בישראל ואומר כי נכון להיום לא הוגשה בקשה כזאת. כזכור, בימים האחרונים הופיעו דיווחים באיטליה ולאחריהם גל של שמועות כי המאמנת המוכשרת, שהצעידה את הענף במדינתה להישגים יוצאי דופן, כולל באליפות העולם האחרונה בוולנסיה, תעשה כבר החודש את המהלך.

האיגוד בחר לתקוף את הפרסום והגיב: "באתר האינטרנט של לה סטמפה, הופיעה מאמר שכותרתו 'מסתורין בהתעמלות אומנותית', עם שחזור שהיה, בלשון המעטה, דמיוני, במובנים מסוימים מופרך לחלוטין, שמטרתו, למרבה הצער, ליצור מחלוקת נוספת ולערעור סביבה בריאה ומצליחה. פגישות מתוכננות לימים הקרובים, ואם יצוצו התפתחויות חדשות או יוגשו בקשות לשינוי, הפדרציה, לאחר התייעצות עם שאר המוסדות המעורבים, כולל הוועד האולימפי הלאומי, יעביר באופן רשמי כל הערכות שלו, שתמיד יהיו בהשראת, אך ורק, רווחתם ושביעות רצונם המלאה של חבריו והחברות הקשורות אליו".

ג'ולייטה קנטלופי בימיה כמתעמלת, צילום: מתוך טוויטר

16:20: שחר שגיב פרש מתחרות בלונדון אחרי התרסקות קשה 

ביש המזל ממשיך לרדוף את שחר שגיב, הטריאתלט האולימפי הבכיר של ישראל. שגיב, ממכבי תל אביב, התחרה בשבוע שעבר בלונדון בתחרות השנייה של סבב הסופרליג עם קבוצת העקרבים. בתחרות המתנהלת בשיטת הטריפל מיקס הכוללת 300 מטרים שחייה, 4 קילומטרים רכיבה ו-1.5 קילומטרים ריצה סיים שגיב את הסיבוב הראשון במקום ה-13 מבין 20 מתחרים.

בסיבוב השני שהתחיל ברכיבה, נפל שגיב מהאופניים אחרי שמישהו מהמתחרים חתך אותו בצורה מסוכנת מאד, בגללה נפל והתרסק. הוא נחבל בשוק רגל ימין ובכתף ימין וסובל ממכות יבשות. כשניסה למרות החבלות הקשות והכאבים העזים לחזור ולהמשיך להתחרות מצא את האופניים שלו תקולות והבין שהן יצאו מכלל שימוש והוא פרש מהתחרות. 

הרגל החבולה של שחר שגיב,

09:15: נבחרת ישראל לנשים בברידג' אלופת העולם

נבחרת ישראל לנשים בברידג' אלופת העולם. זהו אחד ההישגים הגדולים אי פעם של הנבחרת הישראלית עם ייצוג נפלא של עדי אסולין ואדל פטלקו. ברבע הגמר הדיחה ישראל את נבחרת פולין שסיימה ראשונה בשלב המוקדם ונחשבה לפייבוריטית בתחרות, בחצי הגמר ניצחה את נבחרת סין החזקה ובגמר שלטה מול נבחרת טורקיה.

בנבחרת הנשים אפשר למצוא את עדי אסולין והילה לוי, האחיות דנה ונגה טל וכמובן אדל פטלקו וזיו רויטמן והקפטן ישראל ידלין.

israelhayom

הכתבות ועידכוני הספורט החמים אצלך בטלגרם

להצטרפות
נבחרת הנשים בברידג', צילום: יניב זק
טעינו? נתקן! אם מצאתם טעות בכתבה, נשמח שתשתפו אותנו

כדאי להכיר