הללויה: יורם ארבל חוגג 80 וזכה לברכה לא צפויה

איש התקשורת ואחד השדרים הגדולים בהיסטוריה של ישראל נכנס רשמית לעשור התשיעי בחייו וזכה לברכה מרגשת מנשיא המדינה יצחק הרצוג: "יכול להיות שככה לא בונים חומה, אבל אצלך בהחלט אפשר להגיד שככה בונים קריירה מפוארת"

ארבל. , צילום: עמי שומן

יורם ארבל, אחד מהשדרים הגדולים בתולדות מדינת ישראל, חוגג היום (חמישי) את יום הולדתו ה-80. איש התקשורת שהחל את דרכו כבר במהלך אמצע שנות ה-80 ומשדר עד היום משחקים מהליגות הבכירות באירופה ובליגת העל, זכה לכבוד ציון הדרך לברכה לא צפויה מנשיא המדינה יצחק הרצוג.

"הקול שלך הפך בעשרות השנים האחרונות לחלק בלתי נפרד מהספורט הישראלי ומהשידור הציבורי והכללי. אני תמיד זוכר עד כמה אבי חיים הרצוג ז"ל אהב לדבר איתך ולהאזין לך. בכל אירוע ספורטיבי בארץ או בעולם, בכל משחק מכריע שהצמיד את כל המדינה למסך, אתה היית שם תמיד בעמדת השידור, משדר, מעודד וחוגג איתנו הישגים שנכנסו להיסטוריה נותרו צרובים בתודעה שלנו לא מעט בזכותך.

עוד הוסיף הרצוג: "באולימפיאדות, במונדיאלים, בגביע אירופה בכדורסל ובליגת העל בכדורגל, מדינה שלמה הייתה מרותקת לראות ולשמוע אותך ברגעים המשמחים וגם בהפסדים ובאכזבות. ביום החג העגול והאישי שלך זו הזדמנות להגיד תודה בשם כולנו על השידור האינטליגנטי והפטריוטי, על הזוויות המיוחדות שהוספת לעולם הספורט הישראלי, וכמובן על ההומור הייחודי והשנינות. אז נכון, לא חזרנו למונדיאל מאז הפעם האחת והיחידה, ויכול להיות שככה לא בונים חומה, אבל אצלך בהחלט אפשר להגיד שככה בונים קריירה מפוארת".

 

טעינו? נתקן! אם מצאתם טעות בכתבה, נשמח שתשתפו אותנו

כדאי להכיר