סוף עצוב: אותרה גופת הצעיר הישראלי שנעדר במקסיקו

ינאי רימון, המטייל תושב שדרות שנעדר מאז יום רביעי האחרון, אותר השבת ללא רוח חיים במהלך החיפושים אחריו • משפחתו: "ילד של אור שראה את הזולת בגובה העיניים, ועשה למען הכלל ללא הרף"

ינאי רימון, צילום: באדיבות המשפחה

גופתו של ינאי רימון, המטייל הישראלי שדווח כנעדר במקסיקו, אותרה היום (שבת) במהלך החיפושים שנערכו אחריו מאז הדיווח על היעדרותו. הודעה על כך נמסרה למשפחתו.

ינאי, בן 25, נעדר מאז ליל רביעי האחרון לאחר שהחליק אל מי הנהר הגועשים באזור צר וקניוני בגבול מקסיקו וגואטמלה, שבו טייל יחד עם חבריו. עם קבלת הקריאה כי הוא נסחף במפל באזור העיירה לאס נובס, נשלחו לשטח כוחות איתור וחילוץ מקומיים. צוות איתור וחילוץ, שהוטס מהארץ לתגבור החיפושים, כלל צוות הפעלה אווירי.

אחד מצוותי החיפוש אחר הנעדר, ינאי רימון ז"ל, צילום: פספורטכארד, MAGNUS, משרד החוץ וצוותים מקומיים

 

קונסול ישראל במקסיקו, שמואל איתן, והמחלקה לישראלים בחו"ל באגף הקונסולרי במשרד החוץ, בשיתוף חברת הביטוח PassportCard וחברת "MAGNUS איתור וחילוץ", פעלו מאז מסביב לשעון תוך הפעלת כלל האמצעים על ידי הצוות המקומי של החברה והצוות המיוחד שניהל את הפעילות בשטח.

"ינאי, ילד של אור", נמסר ממשפחתו, "גדל והתחנך בשדרות ואהב בכל ליבו את אנשי עירו. הוא ראה את הזולת בגובה העיניים ועשה למען הכלל ללא הרף. ינאי התגייס ליחידת העילית דובדבן לאחר שנת שירות בכפר הירוק והיה ללוחם ביחידת דובדבן, שחבריו לצוות היו לו לחברי נפש עד יום מותו. הוא יצא אל הטיול הגדול, שעליו חלם לאחר שירות קבע ביחידה, כשהוא מצטרף אל חברי ילדותו שטיילו באזור. תודה מעומק הלב לכל מי שהתגייס לסייע בארץ ובחו"ל".

טעינו? נתקן! אם מצאתם טעות בכתבה, נשמח שתשתפו אותנו

כדאי להכיר