אורן פלוטקין ונופים מקבוצת פלוטקין – פינוי בינוי והתחדשות עירונית

קבוצת פלוטקין מחדשת את ישראל כבר למעלה מעשור עם עשרות פרויקטים ברחבי ישראל

אורן פלוטקין - קבוצת פלוטקין

בשיתוף קבוצת פלוטקין

אין ספק שבשנים האחרונות הובילה החברה מספר רב של פרוייקטים בתחום אשר שינו באופן חד את תפישת המציאות לגבי ההתחדשות העירונית. אצל נופים מקבוצת פלוטקין, ההקפדה על שילוב של טכנולוגיות בניה מתקדמות יחד עם ראייה ציונית, מתווים קו חדש של שכונות מגורים מתקדמות עם נשמה ואופי ישראלי אמיתי

כמובן שחברה אשר עוסקת ביזמות בנייה של פרויקטים למגורים בסדרי גודל כאלה, מגלמת בכל פרוייקט אליו היא נכנסת, את הפוטנציאל העסקי האדיר שלה שגם הוא בפני עצמו, משתקף לאורך זמן בחשיבותו על מרקם החיים היומיומי שלנו בארץ.

פינוי בינוי – תכנית שתשנה לכם את איכות החיים

הסכם של פינוי בינוי תמיד ייטיב עם כולם והינו הדרך הטובה ביותר להתחדשות עירונית במימדים גדולים. מרבית הדיירים הגרים בדירות ישנות ברחבי הארץ ממתינים לרגע בו תכנית כזו תצא לפועל בשכונה בה הם גרים. כאמור, במסגרת ההסכמים אלה, נהרסים הרבה מבנים ישנים אשר נבנו בתקופה בה חשבו פחות על ניצול נכון של הקרקע. אחת מהמטרות אליה מכוונת קבוצת פלוטקין בכל פרוייקט היא שימוש יעיל בקרקע וניצולה עד תום בכדי בבנייני המגורים יכילו הרבה דיירים מרוצים יחד עם עמידה בכל תקני הבטיחות שקיימים בארץ. פתרון יעיל ובטוח למצוקת הדיור. שכן, מרבית המשפחות שמעוניינות לשפר דיור פשוט לא יכולים מבחינה כלכלית לעשות זאת. תכנית פינוי בינוי, במידה ותתבצע בשכונה שלהם, תאפשר להם להגשים חלום

לממשלה יש אינטרס חברתי-כלכלי והיא עוזרת עם תמריצים שונים לקבלנים ויזמים. תמריצים אשר הופכים את הפרויקטים הללו למשתלמים להם וגם לדיירי הבניין, להרוס מבנים ישנים קיימים ולבנות תחתם חדשים. חלק מהתמריצים הוא כמובן העלאת ערך הנכסים הטומן בחובו רווח יפה ליזמים.

ישנן שכונות שלמות שהעלו את ערכן בצורה דרמטית, באמצעות פרויקט הפינוי והבינוי. אנשים רבים חוו שינוי אמיתי בחייהם.
בנוסף, ניתן לראות גם אנשים פרטיים משכבות סוציו אקונומיות שונות המעוניינים להשקיע באופן פרטי. עבורם, רכישת דירות במחירים סבירים בשכונות השונות מאפשר להם להתקדם בחייהם מבחינה כלכלית.

פינוי בינוי – איזה פרוייקטים נכללים בתכנית?

אפשר לראות בבירור שבשנים האחרונות חלה האצה בהתחדשות העירונית ברחבי המדינה. הרבה בנינים נבנו או חודשו, על ידי שיפוץ יסודי, חיזוק והוספת מספר קומות.

אבל באיזה מהם הוחל פינוי בינוי? שכונות בדרך כלל פרויקטים מתחום פינוי בינוי, מתייחסים לשכונות ישנות או מתחמים גדולים אחרים המכילים מספר רב של דירות או יחידות דיור שונות, כאשר השטח בו הם נמצאים בעל פוטנציאל להכיל מספר גדול יותר של דירות. תכנית הפינוי בינוי מגלמת בתוכה מספר יעדים בו זמנית. מצד אחד, נהרסים בניינים ושכונות ישנות שסובלים מהזנחה רבת שנים. ומצד שני, עוזרת לאנשים פרטיים שאין ביכולתם לרכוש דירה חדשה, לקבל אחת. וכתוצר לוואי יוצרת התכנית היצע גדול של דירות למכירה ולרוב גם במחירים נוחים.

אין ספק שבשנים הקרובות –  ערים רבות בארצנו, תיראנה טוב הרבה יותר. החידוש ייתן את אותותיו בשיפור מראן של הערים בארץ על ידי הורדת הצפיפות הנגרמת מעודף בבנייה פרטית צמודת קרקע.

קבוצת פלוטקין – שירות אנושי חסר פשרות

בסופו של דבר, פרויקטים של התחדשות עירונית עוסקים באנשים ונדרשת התנהלות מיוחדת ורגישה בכל הנוגע לפאן האנושי. החשיבה הבסיסית אצלנו היא שכל פרויקט הוא שותפות. שותפות בינינו – קבוצת פלוטקין, לבין הדיירים, וההצלחה שלנו לא יכולה לבוא לבד. הניסיון הרב שלנו בתחום, הביא עמו ידע והבנה עמוקה בהתמודדות עם הנקודות הרגישות שקיימות בכל פרוייקט.
אנחנו מבינים היום שמדובר באנשים שמפונים מביתם, זה לא פשוט ואנחנו נעזור לאותם אנשים במתן החלופות הטובות ביותר שניתן למצוא ובו בזמן  להקפיד על איכות הבנייה באמצעות מערך פיקוח ובקרה איכותי ומסור

בשיתוף קבוצת פלוטקין

כדאי להכיר