המכללה למיסים ולחשבונאות מציגה – מקצוע מבוקש ושכר מעל הממוצע.

במציאות של היום, אין אחד שלא מחפש את קריירת החלומות שלו, הדגש העיקרי בכל קריירה הוא כמובן להרוויח כמה שיותר

freepik

בשיתוף המכללה למיסים ולחשבונאות

בעוד בהרבה מאוד תחומים קיים היצע משרות נמוך מאוד, בישראל נכון לכתיבת שורות אלו חסרים מעל 70000 חשבי שכר בכירים! לכן, המכללה למיסים ולחשבונאות אשר מובילה היום את תחום לימודי חשבות שכר מציגה את הקורס המקיף והמקצועי ביותר בישראל בתחום. קורס חשבי שכר שיעניק לכם מקצוע מבוקש, יבנה לכם קריירה בעולם החשבונאות וכל זה בתוך חמישה חודשים בלבד!

בשביל לקבל עוד פרטים, פגשנו את נשיא המכללה מר יניב גבריאל אשר מוביל ומנחה את הקורס כבר למעלה מעשור ושאלנו את כל השאלות וקיבלנו את התשובות שצריכים לדעת על קורס חשבי שכר.

מהו קורס חשבי שכר ? 

קורס חשבי שכר הוא קורס אשר מקנה ללומדים בו את הכלים, הידע והיכולת לנהל משכורות של עובדים בארגון. היום ישנם חשבי שכר עצמאיים שכל תפקידים הוא לנהל משכורות עבור עסקים רבים, יחד עם זאת ישנם ארגונים המעסיקים חשבי שכר במשרה מלאה. חשבי שכר משתכרים כבר עם סיום הלימודים משכורת הגבוה מהשכר הממוצע.

למה כדאי ללמוד את הקורס ? 

מעבר ליתרון של שכר מעל הממוצע הארצי כבר עם סיום הלימודים, במהלך הלימודים מקנה המכללה למיסים ולחשבונאות את הידע לעבוד עם כל תוכנות השכר, הכרה של דיני המיסים ואת היכולת ליישם את הנלמד הלכה למעשה.

יתרון נוסף שקיים לחשבי שכר הוא היכולת להתקדם מהר יותר בתוך הארגון בו הם נמצאים, ארגונים רבים מעדיפים לקדם עובדים בעלי רקע חשבונאי מכיוון והם מבינים את החשיבות של מנהלים מוכשרים שיכולים לייעל את הארגון.

מה לומדים בקורס חשבי שכר ? 

במהלך קורס חשבי שכר של המכללה למיסים ולחשבונאות אנו דוגלים בעבודה פרקטית כבר בקורס עצמו. מעבר להסברים תיאורטיים כל תלמיד מבצע תרגילים על מערכות איתן הוא יעבוד בכל ארגון בו הוא ישתלב עם סיום הלימודים. הנושאים הנלמדים : דיני מיסים, הליכי שומה וגבייה, מיסוי כפול ומיסוי בינלאומי, הוצאות מוכרות ועודפות, הוראות ניכוי במקור, הכנסות פטורות, מס שכר ומס מעסיק, עדכוני מחוקק ופסקי דין ועוד.

מהם תנאי הקבלה לקורס?

מכיוון ואנו מאמינים שלכל אחד מגיעה הזדמנות להשתלב ולעבוד במקצוע מכובד של חשבי שכר, תנאי הקבלה הם 12 שנות לימוד, ידיעת השפה העברית (הקורס וחומרי הלימוד הם בעברית) וראיון אישי. אנו מקיימים עם כל תלמיד ראיון אישי בשביל להכיר אותו, לתת ליווי מלא וצמוד במהלך כל הקורס וזמינים עבור התלמידים שלנו תמיד לכל שאלה וייעוץ להשמה.

מהו משך הלימודים ? 

בשונה במכללות רבות בהן משך הלימודים הוא כשנה, אצלנו במסגרת קורס חשבי שכר של המכללה למיסים ולחשבונאות הקורס נמשך כ-ארבעה חודשים בלבד ויש לכל תלמיד מקצוע מבוקש ביד!. עם סיום הקורס כל תלמיד יוצא מוכן לעבור את מבחני ההסמכה של לשכת רואי החשבון בישראל ומקבל תעודה של חשב שכר בכיר לרבות תעודה של סיום הלימודים מטעם המכללה למיסים ולחשבונאות.

מה העלות של כל הטוב הזה ?

כמה עולה לי להיות חשב שכר בכיר? העלות של הקורס נעה החל מ 4950 ש”ח ועד 6780 ש”ח וזאת בהתאם לימי ושעות הלימוד. בכל תקופת זמן אנו מקיימים מחזורי לימוד ובהתאם למחזור הלימוד שכר הלימוד משתנה.

מה לגבי קורס חשבי שכר אונליין ? 

מאחר ובימי הקורונה לא פעם העברנו את הקורסים במסגרת אונליין, ראינו כי המעורבות של התלמיד יורדת. הוא לא מרגיש מספיק מחויב ללימוד. למידה עצמית בקורסים אונליין דורשת מיומנות מאוד גבוה של ניהול זמן שיש אנשים רבים שלא מצליחים להתמודד איתה ולכן התוצאות אינן חיוביות. אנו מאמינים כי קורסים הנלמדים בכיתה שבה התלמיד רואה את המרצה, מתחבר אליו ומקבל את היחס האישי שלו הוא זקוק מצליחה להביא לתוצאות טובות יותר!.

מהניסיון האישי, קורסים המתקיימים פרונטלית בזמן ההפסקה התלמידים יוצרים חברויות אישיות, מכירים אחד את השני וכיף להם להגיע לשיעור הבא. בקורסים אונליין במהלך ההפסקה כל אחד סוגר את המצלמה שלו והולך לעיסוקיו. האמונה היא שלמידה היא חוויה והיא לא רק “להעביר את החומר” אלא לתת לכל תלמיד הזדמנות להשתלב ולהצליח בשוק העבודה עם סיום הלימודים, הקשרים החברתיים שנוצרים הם חלק בלתי נפרד מההצלחה של כל תלמיד.

קורסים אונליין יוצרים תקשורת מוגבלת, האינטראקציה היא מאוד מצומצמת עם המרצה והיא לא פעם מונעת מהתלמיד להרגיש פתוח לשאול שאלות. כאשר לתלמיד יש אינטראקציה אישית יותר עם המרצה הוא מרגיש חופשי לשאול שאלות, שאלות אלו מובילות אותו לקבל הבנה טובה יותר ולהצליח בהמשך.

היכן לומדים את קורס חשבי שכר של המכללה למיסים ולחשבונאות ?

המכללה מעמידה לרשות הסטודנטים שלה את האפשרו ללמוד במספר סניפים בלימודי ערב או בוקר בהתאם לנוחות והזמינות האישית של כל אחד. ניתן ללמוד בסניפים : ראש העין, רחובות, קריית גת, אשדוד כמו כן בימים אלו ממש אנו בשלבי פתיחה של סניף נוסף בתל אביב בעקבות הביקוש הגובר.

חשבי שכר בכירים – למה דווקא המכללה למיסים ולחשבונאות ? 

התוצאות הגבוהות ביותר – הנבחנים אשר למדו איתנו במכללה את קורס חשבי שכר השיגו את התוצאות הטובות ביותר לאורך השנים.

מאות המלצות של סטודנטים מרוצים – אנו מאמינים ב 100% שביעות רצון ויחס אישי לכל תלמיד במכללה. אנו מלווים אותו אישית כבר מרגע הרישום ועד לסיום הלימודים ולאחר מכן במציאת תעסוקה במהירות.

מקצוענות ללא פשרות – צוות המרצים המובילים מהשורה הראשונה בישראל ובראשם נשיא המכללה מר יניב גבריאל עורך דין דיני עבודה ויועץ מס מוסמך.

לימודים מעניינים עם המון יצירתיות – ראינו והכרנו במהלך השנים כבר אלפי תלמידים, אנחנו יודעים איך חומר צריך לעבור בשביל שיצליחו ללמוד, זה כולל הומור, גישה אישית, דוגמאות וטכניקות המשלבות את היכולת לא רק לדעת את החומר אלא גם ליישם אותו ולחשוב נכון.

תמיכה וליווי אישי – כל תלמיד מקבל מעטפת מלאה של ליווי ותמיכה אישית תמיד! בכל בעיה (גם אישית) התלמידים שלנו זוכים לקבל את התמיכה שלה הם זקוקים, שעות תרגול נוספות, הסברים אחד על אחד, עזרה במציאת תעסוקה, שיפור מיומנות ולמידה על תוכנות נוספות.

הכתבה בשיתוף עושים עליך גוגל 

בשיתוף המכללה למיסים ולחשבונאות

כדאי להכיר