רגע לפני פרק הבכורה של "ווארט": קורין גדעון חזרה אל מסע השידוכים של בעלה

אשת התקשורת חשה נוסטלגית שעות לפני השקתה של סדרת הדוקו המסקרנת שחושפת את עולם השידוכים החרדי • "זה עולם מרתק שלעולם לא נבין"

קורין גדעון: "מצאתי את הרזומה של חילי לשידוכים וזה קורע" || מתוך האינסטגרם

 סדרת הדוקו ריאליטי המדוברת "ווארט" שעוסקת בשידוכים במגזר הדתי והחרדי תעלה הערב (שני) ברשת 13. מי שמכירה מקרוב את העולם החילוני והחרדי כאחד היא העיתונאית ואשת התקשורת קורין גדעון הנשואה מאז 2018 לאיש העסקים חילי סורוצקין, יוצא בשאלה ובן למשפחה חרדית ליטאית.

אמש קורין פתחה את המצלמה ושיתפה את 407 אלף עוקביה באינסטגרם בסיפור ההיכרות שלה עם חילי כשהיא צוחקת על הרזומה הרומנטי שלו בימים בהם עוד היה במסע הווארט הפרטי שלו.

קורין גדעון וחילי, צילום: אור גפן

"ווארט זה מושג ביידיש", הסבירה לעוקבים, "וזה בעצם מתאר איך סוגרים את השידוך ומסכמים על התנאים של החתונה. ככה רוב האחים של חילי התחתנו. זה עולם מרתק שלעולם לא נבין", הוסיפה ואז אמרה בהתלהבות: "גם לי היה ווארט כזה".

"הרזומה" של חילי, צילום: מתוך האינסטגרם של קוקין גדעון

"הייתה לנו מסיבת אירוסין ושברנו צלחת כי זה מראה את המחוייבות וכמה הזוג לא ייפרד לעולם", הוסיפה ואז שיתפה בתהליך שמתנהל אצל השדכניות שכולל גם רזומה המציג את המשודך הפוטנציאלי שבמקרה של חילי, כך סיפרה הצחיק אותה מאוד.

קורין גדעון ובעלה, צילום: צ'ינו

"מצאתי את של חילי וזה קורע", שיתפה קורין כשהיא משתפת בסטורי צילום מסך המפרט את כל קורות חייו כולל המוסדות בהם התחנך, ייחוסו המשפחתי וממליציו. "זה קורע ברמות וככה הוא היה הולך לדייטים", אמרה כשהיא חותמת את הסטורי בתמונה שלה מהווארט שלה מחובקת עם אמו של חילי ואוחזת בזוג פמוטים, מתנה שנהוג שהחמות מעניקה לכלתה במסיבת האירוסין.

טעינו? נתקן! אם מצאתם טעות בכתבה, נשמח שתשתפו אותנו

כדאי להכיר