"משחק הדיונון": עכשיו בגרסת המציאות

יש מי שהחליט לקחת את הקונספט שמופיע בסדרה הפופולרית של נטפליקס ולהפוך אותו למציאות באירוע מפתיע במיוחד

"משחק הדיונון", צילום: נטפליקס

צפייה ב"משחק הדיונון" עשתה לכם חשק להשתתף בתחרות דומה (מינוס כל ההרג והזוועה)? יש מי שהחליט לקחת את הקונספט שמופיע בסדרה הפופולרית של נטפליקס ולהפוך אותו למציאות. קטלנית פחות.

אתמול (שלישי) התקיים ב-Korean cultural Center, שנמצא באיחוד האמירויות, אירוע "משחק הדיונון" רב משתתפים, שהכיל מספר משחקים המופיעים בסדרת הלהיט הדרום קוריאנית. ממש כמו בסדרה, אנשים התחרו בשלל משחקי ילדים, במטרה לזכות בפרס כספי גדול במיוחד. שלא כמו בסדרה – אלה שלא צלחו את המשחקים לא מתו בשלל דרכים איומות.

"כדי ליישר קו עם הפופולריות העולמית של 'משחק הדיונון', המרכז לתרבות הקוריאנית באיחוד האמירויות אירגן אירוע שבו תוכלו גם אתם להנות מהמשחק', נכתב בהודעת תיאור האירוע. "אל תפספסו הזדמנות לזכות בפרסים!".

התחרות כללה שני סשנים, שבכל אחד מהם לקחו חלק 15 משתתפים. אלה היו צריכים להתמודד זה מול זה בתחרויות הלקוחות היישר מהסדרה האהובה, ביניהן "אור אדום, אור ירוק", אתגר הממתק, משחק הגולות ועוד. המתחרים לבשו חולצות שעליהן הוטבע לוגו הסדרה, בעוד צוות ההפעלה של המשחק דגמנו את סמלי העיגול הוורוד, המשולש והריבוע, אותם לובשים השומרים בתכנית.

מנהל המקום, נאם קאן וו אמר בראיון כי האירוע נערך על מנת להנגיש לעולם את התרבות הקוריאנית ואת משחקי הילדות שאנשי המקום שיחקו ומשחקים בהם גם היום. "ממש כפי שהקיי-פופ צבר פופולריות דרך יוטיוב בעשור של 2010, אני חושב שפלטפורמות כמו נטפליקס ישמשו ערוצים להפצת תכני וידאו קוריאניים, כמו דרמות וסרטים", אמר. "המשחקים שמופיעים בסדרה אהובים על ידי ילדים בקוריאה, והם מעלים במבוגרים קוריאניים זיכרונות ילדות נוסטלגיים. אני מקווה שהפופולריות העולמית של 'משחק הדיונון' תהיה הזדמנות להפיץ את שיש לקוריאה להציע – כמו הנגול (האלפבית הקוריאני), טאקוונדו, קיי-דרמה ועוד".

 במשחקים שנערכו במציאות, יש לציין שוב, לא נרשמו הרוגים.

כדאי להכירi