כוכב "לויס וקלארק" מוחה על זהותו החדשה של סופרמן כביסקסואל

דין קיין, שגילם את גיבור העל בסדרת הטלוויזיה משנות ה-90', לא מתרשם מההחלטה של חברת הקומיקס DC להעניק לדמות מערכת יחסים חד מינית • "הם סתם תופסים טרמפ"

תעלול יח"צני. קיין, צילום: Wireimage

אחרי שדווח כי גיבור העל הגדול מכולם, סופרמן (או ליתר דיוק - בנו ויורשו) ינהל בחוברת הקומיקס הקרובה בה הוא מככב אורח חיים ביסקסואלי, יש מי שיוצא נגד השינוי. השחקן דין קיין, שגילם את הסופר גיבור המעופף בסדרה הטלוויזיונית "לויס וקלארק" בשנות ה-90', לא ממש מתרשם מההחלטה להעניק לדמות שהוא מזוהה עמה, מערכת יחסים חד-מינית.

בראיון ל"Fox & Friedns" הסביר אתמול (שלישי) השחקן כי מדובר, בעיניו, בלא יותר מתעלול יח"צני. "חברת הקומיקס DC הצהירה שזהו מהלך נועז. אני אומר שהם סתם תופסים טרמפ", אמר קיין. "רובין, עוזרו של באטמן, כרגע יצא מהארון כביסקסואל או גיי ובכנות, מי באמת בהלם מהדבר הזה? חשבתי על כך כבר מזמן. קפטן אמריקה החדש גיי, בתי בסדרת הטלוויזיה 'סופרגירל', שם גילמתי את אביה, היא לסבית. אז אני לא חושב שזה אקט נועז או אמיץ . אם הם היו עושים זאת לפני 20 שנה, אולי זה היה נחשב נועז או אמיץ".

דין קיין כסופרמן ב"לויס וקלארק", צילום: Gettyimages

לצד כך, קיין מוחה גם על עלילותיו החדשות של סופרמן, שבשנים האחרונות נאלץ להתמודד עם "בעיות של העולם האמיתי" ולא עם נבלים מרושעים, כבעבר. "מדברים על כך שהוא נלחם בבעיות כמו שינויי אקלים וגירוש פליטים והוא עומד לצאת עם 'האקטיביסטית' (שילוב בין האקרית ואקטיביסטית), מה שזה לא יהיה. למה הם לא גורמים לו להילחם בחוסר הצדק שיצר את בעיית הפליטים? זה היה יכול להיות אמיץ. את זה הייתי קורא. או אולי אם הוא היה נלחם על זכויות של נשים ללמוד בבתי ספר, לחיות ולנהל חיים ולא להיאנס על ידי גברים תחת המשטר החמים והחביב של הטאליבן? זה היה יכול להיות אמיץ".  

כדאי להכירi