המרגל שתקע אותי מול נטפליקס: מייק מאיירס ישחק 7 דמויות במקביל בסדרה חדשה

סמכו על השחקן המוכשר להחזיר לכם את האמון בפלטפורמת הצפייה הישירה עם פרויקט חדש ומסקרן במיוחד • לצדו יככבו שחקנים מוערכים נוספים

ורסטילי. מאיירס, צילום: רויטרס

אולי בכל זאת יהיה מה לראות בנטפליקס? הקומיקאי מייק מאיירס, שהביא לעולם דמויות איקוניות כמו אוסטין פאוורס, וויין וגארט מ"עולמו של וויין", וכמובן הקול מאחורי שרק, ישוב לחיינו בקרוב – והפעם על המסך הקטן.

אתר "וראייטי" מדווח כי מאיירס, מהמוחות הקומיים האהובים בשנות ה-90' ושחקן ורסטילי במיוחד, יגלם לא פחות מ-7 דמויות שונות בסדרה חדשה, המצטלמת בימים אלה ואשר תקרא "The Pentaverate". מאיירס חתום על הפרויקט, שיעלה בנטפליקס, גם כיוצר וכמפיק ראשי.

עלילת הסדרה, שתכלול שישה פרקים באורך של חצי שעה, תגולל את סיפורם של חמישה גברים אשר תפקידם הוא להשפיע על אירועים עולמיים לטובת האנושות כולה, והם עושים זאת מאז המגפה השחורה ב-1347.

הסדרה תתמקד בסיפורו של עיתונאי קנדי, המוצא עצמו במשימה לחשוף את האמת אודות החבורה והאירועים השונים עליה השפיעה, ואולי אף (כפי שמתואר בהודעה לעיתונות שנשלחה לכלי התקשורת בארצות הברית) - להציל את העולם.

מאיירס אינו זר לגילום מספר תפקידים בסרט אחד: הוא עשה זאת למשל בסרטי אוסטין פאוורס, כאשר גילם את הדמות הראשית ובמקביל גם את אויבייה המושבעים דוקטור איוול, פאט באסטרד וגולדממבר.

מעריציו הגדולים של מאיירס ימצאו אזכור ל-Pentaverate, לאותה חבורה שתפקידה להשפיע על אירועים עולמיים, בסרט "התחתנתי עם רוצחת סדרתית" (שבאנגלית נקרא “So I Married an Axe Murderer” - משחק מילים על "לשעבר" ו"גרזן") מ-1993. בסרט מוזכרת קבוצה מסוג זה, שמורכבת מ"המלכה, הוותיקן, הגטיס, הרוטשילידים וקולנל סנדרס".  גם בסרט ההוא גילם השחקן הקנדי יותר מתפקיד אחד. 

אף שהופעותיו הקולנועיות האחרונות לא נחשבו הצלחות גדולות, במיוחד סרטים כמו "הגורו" ו"חתול תעלול", מדובר באחד המוחות הפוריים של עולם הקומדיה האמריקני. 

לצידו יככבו בסדרה, שהוצעה לנטפליקס במקור כבר ב-2019, שמות כמו קן ג'ונג ("קומיוניטי", "בדרך לחתונה עוצרים בווגאס"), קיגן מייקל קיי ("מלך האריות", "קי אנד פיל"), דבי מזר ("החבר'ה הטובים", "באטמן לנצח", "הפמלייה"), ג'ניפר סונדרס ("פשוט נהדרת"), ריצ'ארד מ'קייב ("נוטינג היל") ולידיה ווסט ("השנים", "החטא").

כדאי להכירi