"למה היא נראית כל כך שונה?": הכוכבת הבינלאומית בלתי ניתנת לזיהוי

מייגן פוקס פרסמה באינסטגרם תמונה שלה עם איפור מינימלי, מעט בגדים ושיער כחול, ועוררה שורת תגובות מופתעות מצד עוקביה • כיצד היא הגיבה להם?

מייגן פוקס, ב-2023. צילום: רויטרס

בסלפי מראה עם מעט בגדים ועם איפור מינימלי, מייגן פוקס עוררה שורה של תגובות מופתעות מצד עוקביה באינסטגרם, שטענו כי היא כמעט בלתי ניתנת לזיהוי.

השחקנית האמריקנית, שתחגוג בחודש הבא את יום הולדת ה-38, מתועדת לרוב כשהיא מציגה לוקים הכוללים איפור כבד ובחירות אופנתיות חשופות, אך אתמול (רביעי) היא בחרה לתעד את עצמה מול המראה בסלפי שכלל חזייה שחורה ומכנסי פיג'מה עם איפור מינימלי ושיער בצבע כחול.

     

View this post on Instagram

           

A post shared by Megan Fox (@meganfox)

"את נראית כמו צ'לסי, למה את מעתיקה את הסטייל שלה?" (הכוונה לצ'לסי בלאקוול, משתתפת העונה האחרונה של "אהבה היא עיוורת" שהשוותה את עצמה לפוקס, ע"ח), כתבו לה כמה מ-21.8 מיליון עוקביה ברשת החברתית. אחרים טענו כי פוקס מזכירה דווקא את קים קרדשיאן. "קים, זו את? הייתי בטוחה שזו קים", נכתב בתגובה אחרת. גולשים נוספים התעקשו כי לא מדובר כלל בפוקס ותהו: "למה היא נראית כל כך שונה?", כשהם מוסיפים שבדקו שוב את שם המשתמש שלה בחשבון האינסטגרם כדי לוודא שזו היא, ותהו אם התמונה היא תוצר של שימוש בבינה מלאכותית.

בתמונה נוספת, פוקס חשפה כי הפריזורה הכחולה היא חלק מקמפיין למותג שיער. "אני מזינה את השיער ו-66 ס"מ של תוספות אחרי קואצ'לה" (פסטיבל המוזיקה האמריקני המפורסם, שמתקיים בימים אלו, ע"ח), הוסיפה בכיתוב.

מייגן פוקס (ארכיון), צילום: רויטרס

"יש לי שיער כחול עכשיו", סיפרה פוקס לאתר המגזין פיפל בראיון שהעניקה בשבוע שעבר. "הוספתי תוספות שיער כדי ליצור מראה שיש בו אנרגיה של קואצ'לה. הרסתי אותו כשחמצנתי אותו, אז לפני שאחזור לצבע החום, אני כבר יכולה לעבור על כל הצבעים".

טעינו? נתקן! אם מצאתם טעות בכתבה, נשמח שתשתפו אותנו

כדאי להכיר