אנג'לינה ג'ולי על הדרמה הרפואית: "הגוף שלי מגיב רע מאוד ללחץ"

כחלק ממסע קידום סרטה החדש, דיברה לראשונה השחקנית בפתיחות על השיתוק ממנו סבלה בפניה חצי שנה לפני שהגישה בקשת גירושים מבראד פיט • לאחרונה יצאה באופן חריף נגד ישראל על רקע מלחמת חרבות ברזל - ואף עוררה את חמתו של אביה, השחקן ג'ון וויט, שגינה את דבריה

אנג'לינה ג'ולי. צילום: AFP

כחודש לאחר שעוררה סערה וזעם בפוסט שיצא בצורה חריפה נגד ישראל וזכה לגינוי מצד אביה השחקן ג'ון וויט, אנג'לינה ג'ולי מצאה את הזמן לשבת לראיון עבור המגזין האמריקאי וול סטריט ג'ורנל כחלק ממסע קידום סרטה החדש "מריה" בו היא מגלמת את זמרת האופרה המנוחה מריה קאלאס. במסגרתו חשפה בפתיחות לראשונה כי חוותה שיתוק בפניה חצי שנה לפני שהגישה בקשת גירושים מבראד פיט.

בראד פיט ואנג'לינה ג'ולי, צילום: אי.פי.איי

בראיון שהתפרסם אתמול (שלישי), ג'ולי (48) סיפרה כי התלבטה לפני שהסכימה להיכנס לנעליה של זמרת האופרה הידועה כשהבחינה בסימנים מוכרים של מתח שהשתלטו על גופה. "הגוף שלי מגיב רע מאוד ללחץ", חשפה. "רמת הסוכר שלי עולה ויורדת וסבלתי משיתוק על שם בל במשך שישה חודשים לפני הפרידה (מבראד)", הוסיפה ושיתפה השחקנית זוכת האוסקר על ההפרעה העצבית המתבטאת בחולשה או שיתוק של שרירי הפנים.

כזכור, ג'ולי הגישה בקשה לגירושים מפיט בשנת 2016, כשהטריגר לפי הדיווחים היה תקרית אלימה שהתרחשה על מטוסם הפרטי של בני הזוג בה היו מעורבים גם חלק מילדיהם. מאז השניים מנהלים קרב גירושים מכוער ומתוקשר, כשגם היום, שבע שנים לאחר הפרידה, טרם חתמו על הסכם גירושים סופי.

"בשבע השנים האחרונות הייתי בעיקר בבית. היינו צריכים להחלים", סיפרה ג'ולי על החיים שהיא מנהלת מאז החלה דרמת הגירושים. ואכן, רשימת הקרדיטים שלה בקולנוע כוללת רק חמישה סרטים, כשהפעם האחרונה בה צעדה על השטיח האדום הייתה בשנת 2021 כדי לקדם את הסרט "נצחיים" של מארוול. "הבנתי שהחברים הכי קרובים שלי הם פליטים", אמרה מי שעוסקת בפעילות הומניטרית מרובה, במסגרתה היא מבקרת במדינות מוכות אסון ונפגשת עם פליטים. "ארבע מתוך שש הנשים שאני הכי קרובה אליהן הן מאזורים של מלחמה וקונפליקט".

אנג'לינה ג'ולי, צילום: אי.פי, ארכיון

באשר לעתיד, ג'ולי משתפת כי היא מתכוונת לעזוב בסופו של דבר את לוס אנג'לס. "זה חלק ממה שקרה אחרי הבקשה שלי לגירושים. איבדתי את היכולת לחיות ולטייל באופן חופשי. אני אעזוב כשיתאפשר לי", אמרה ושיתפה כי התכנון הוא לבלות יותר זמן בבית שיש לה בקמבודיה ממנה אימצה את בנה הבכור מדוקס. "הוליווד היא לא מקום בריא אז אני מחפשת את האותנטיות".

כזכור, בדבריה נגד ישראל במלחמת חרבות ברזל אמרה, בין היתר: "זו הפצצה מכוונת של אוכלוסייה לכודה שאין לה לאן לברוח. עזה מהווה כלא תחת כיפת השמיים כבר כשני עשורים, והופכת במהירות לקבר המוני. 40 אחוז מהמתים הם ילדים תמימים", כתבה ג'ולי בלי להזכיר במילה את הילדים החטופים על ידי חמאס. "המשפחות שלהם נרצחות בזמן שהעולם רואה, ובתמיכה פעילה של ממשלות רבות, מיליוני אזרחים פלשתינים - ילדים, נשים, משפחות, נענשים בצורה קולקטיבית ולא אנושית, בזמן שנמנע מהם מזון, תרופות וסיוע הומניטרי בניגוד לחוק הבינלאומי" - וזאת מבלי לומר אף מילה על כך שהם התבקשו על ידי ממשלת ישראל להתפנות לצפון הרצועה, ובחרו שלא לעשות כן.

     

View this post on Instagram

           

A post shared by Angelina Jolie (@angelinajolie)

כאמור, אחרי הפוסט המתלהם שהעלתה, אביה של ג'ולי, השחקן זוכה האוסקר וגלובוס הזהב ותומך ישראל ידוע, ג'ון וויט, הצטרף לגל האנשים שיצאו נגד בתו והכריז באופן נחרץ: "אני מאוכזב ממנה מאוד. אין לה הבנה בכבוד של אלוהים, באמת של אלוהים. מדובר פה בהרס של ההיסטוריה של ארץ האלוהים, הארץ הקדושה, ארץ היהודים".

טעינו? נתקן! אם מצאתם טעות בכתבה, נשמח שתשתפו אותנו

כדאי להכיר