גיבור על בדרך: כוכב "דמדומים" ו"באטמן" מצפה לילד ראשון

רוברט פטינסון היה בעבר במערכת יחסים עם השחקנית קריסטן סטיוארט ששיחקה לצידו ב"דמדומים" ועם הזמרת FKA Twigs לה אף היה מאורס • את הבשורה המשמחת שיתפה בת זוגו הנוכחית סוקי ווטרהאוס

רוברט פטינסון וסוקי ווטרהאוס. צילום: AP

השחקן הבריטי רוברט פטינסון ובת זוגו השחקנית, הזמרת והדוגמנית הבריטית סוקי ווטרהאוס מצפים לילד משותף ראשון.

את הבשורה המשמחת חשפה ווטרהאוס (31) בפסטיבל המוזיקה קורונה קפיטל במקסיקו בו לקחה חלק. "אני נוצצת במיוחד היום כי חשבתי שאולי זה יסיח את דעתכם ממשהו אחר שקורה, אבל אני לא בטוחה אם זה עובד", התבדחה ווטרהאוס על הבמה, כשהיא פותחת את המעיל שלה אותו לבשה מעל שמלה ורודה מנצנצת וחושפת בטן היריונית בטרם החלה בנאמבר המוזיקלי שלה.

טרם החשיפה על הבמה, גורם אישר לאתר אנטרטיימנט טונייט כי הזוג אכן מצפה לילד משותף ראשון. "היא כל כך מאושרת, מתרגשת ואסירת תודה על החוויה הזו. הם מקסימים יחד", אמר.

ווטרהאוס ופטינסון (37) החלו לצאת בשנת 2018 ועברו לגור יחד בזמן הקורונה. למרות הזוגיות הארוכה, השניים הקפידו לשמור אותה הרחק מעיני המצלמות, כשהופעת הבכורה הזוגית שלהם על השטיח האדום תועדה במצרים בשנת 2022 בתצוגת האופנה של ליין הגברים של דיור לסתיו.

רוברט פטינסון וקריסטן סטיוארט ב"דמדומים", צילום: AP

פטינסון, שמוכר בעיקר בשל תפקידיו בסרטים "דמדומים" ו"באטמן", היה בעבר במערכת יחסים עם השחקנית קריסטן סטיוארט ששיחקה לצידו ב"דמדומים" ועם הזמרת FKA Twigs לה אף היה מאורס. ווטרהאוס הייתה בעבר במערכות יחסים עם המוזיקאי מיילס קיין והשחקן בראדלי קופר.

טעינו? נתקן! אם מצאתם טעות בכתבה, נשמח שתשתפו אותנו

כדאי להכיר