המנהל האישי של מדונה: "במקום לברך את אשתי אני רוצה לספר על הזוג שנרצח בידי חמאס"

גיא עוזרי מביע תמיכה בישראל מהיום הראשון של המלחמה • בפוסט יוצא דופן ליום נישואיו, הוא ביקש להאיר ולשתף את סיפורם הטרגי של משפחת ברדיצ'בסקי, ששני ההורים הקריבו את חייהם לטובת התאומים בני ה-10 חודשים שנותרו יתומים

מדונה . צילום: AFP

גיא עוזרי, מנהלה האישי ממוצא ישראלי של מדונה, מביע תמיכה בישראל מאז תחילת מלחמת "חרבות ברזל", בפוסטים ותכנים שהוא מעלה ומשתף.

אתמול (שלישי) שיתף עוזרי (שאף שינה את תמונת הפרופיל שלו באינסטגרם לזו של נועה ארגמני שנחטפה על ידי החמאס ממסיבת הטבע ברעים) את 267 אלף עוקביו בפוסט מרגש במיוחד אותו בחר להקדיש לבני הזוג איתי והדר ברדיצ'בסקי ז"ל, שנרצחו באכזריות בביתם בכפר עזה במתקפת החמאס, והותירו מאחור תאומים בנים בני עשרה חודשים שניצלו כשהחביאו אותם בממ"ד, שם שהו במשך 14 שעות עד שנמצאו וחולצו.

"לפני 6 שנים אני ואשתי התחתנו"  פתח עוזרי (51) את הטקסט שליווה את הפוסט מתחת לתמונה של איתי הדר והתאומים. 

     

View this post on Instagram

           

A post shared by Guy Oseary (@guyoseary)

"לכבוד יום הנישואים שלנו, אני רוצה להאיר ולשתף בסיפור של בעל ואישה אחרים. הברדיצ'בסקים. הדר ואיתי. יש להם תאומים בנים בני 10 חודשים. אני חולק את שמי, גיא, עם אחד מהם."בבוקר של ה-7 באוקטובר החמאס חדר לקיבוץ כפר עזה היכן שבני הזוג ברדיצ'בסקי התגוררו. הדר ואיתי נרצחו באכזריות. הם הסתירו את התאומים ויצאו מהמחבוא שלהם, כשהם מקריבים את חייהם כדי להציל את חיי התאומים שלהם שנותרו לבדם במשך 14 שעות עד שהתגלו וחולצו. שוחחתי הבוקר עם אחיו של הדר, דביר, שעדכן אותי שמצבם של התאומים טוב. הדר ואיתי, נוחו על משכבכם בשלום", חתם עוזרי את הפוסט עם אמוג'יז של תפילה ויונה והוסיף את ההאשטאג #nohostageleftbehind מתוך המכתב הפתוח לנשיא ביידן עליו חתמה שורה ארוכה של אמנים מובילים ביניהם ג'רי סיינפלד, בראדלי קופר, גווינת' פאלטרו, איימי שומר, סשה בארון כהן, קייטי פרי, ג'סטין טימברלייק, אדם סנדלר, ג'וש ברולין, קירסטן דאנסט, מדונה, נועה תשבי וגל גדות ובו קראו לשחרור כל החטופים בעזה.

טעינו? נתקן! אם מצאתם טעות בכתבה, נשמח שתשתפו אותנו

כדאי להכיר