אמבר הרד וג'וני דפ | צילום: AP

לאחר ההפסד במשפט: אמבר הרד תוציא ספר ש"חושף הכל"

גרושתו של השחקן ג'וני דפ, שספגה מהלומה קשה לאחר שהפסידה במשפט הדיבה, מנהלת מגעים עם חברת הוצאה לאור • "כבר אין לה מה להפסיד", מספר מקור אנונימי

אף שקריירת המשחק שלה ספגה מהלומה קשה, נראה שאמבר הרד מצאה דרך לגייס לפחות חלק מכספי הפיצויים שהיא נדרשת לשלם לג'וני דפ: השחקנית, כך דווח על ידי מגזין הבידור הבריטי OK!, מנהלת מגעים עם חברת הוצאה לאור וצפויה לכתוב ספר "שחושף הכל".

מקור שביקש להישאר בעילום שם סיפר למגזין כי "אמבר שוקלת את המשך דרכה בהוליווד ומתרגשת מאוד לקראת הוצאת הספר. כבר אין לה מה להפסיד". עם זאת, עורך דין אמריקני בשם דרור ביקל אמר למגזין שהרד עלולה להסתבך עוד יותר אם תשתמש בספר כדי לחזור על טענותיה כלפי אהובה לשעבר, שזכה במשפט. "דפ ועורכי הדין שלו יקראו ויקשיבו לכל מה שהיא אומרת. אם תעבור את הגבול, אין ספק שתוגש נגדה תביעת דיבה נוספת והיא תמצא את עצמה שוב בבית המשפט", הבהיר עורך הדין, שמרבה לפרשן לכלי תקשורת מובילים.

ג'וני דפ ואמבר הרד בימים יפים יותר, צילום: AP

וזה לא הכל בגזרת הרד-דפ. האם אמבר אכן בגדה בג'וני עם הדוגמנית קארה דלווין? הרכילאי אנדי סיגנור פרסם השבוע את מה שהוא מתאר כ"תצלומים בלעדיים" המתעדים את הרד ודלווין מתחבקות ומתנשקות במעלית בבניין בלוס אנג'לס, שבו אמבר וג'וני התגוררו. התמונות המטושטשות תועדו במצלמות האבטחה של המעלית, ואף שאין עליהן חותמת תאריך והן לא אומתו על ידי גורם רשמי זה או אחר (נציגיה של הרד סירבו להגיב לפניות של כלי תקשורת), צילומי מסך שלהן עדיין מתפשטים ברשתות החברתיות כמו אש בשדה קוצים.

כזכור, בעבר נטען כי הרד ניהלה "רומן משולש" עם דלווין ואילון מאסק עוד בזמן שהיתה נשואה לדפ. ניתן להתרשם מהתצלומים המפלילים לכאורה, כולל פרשנות מלומדת ודיונים מעמיקים על הפרשה, בתוכנית היוטיוב של סיגנור, Popcorned Planet.

טעינו? נתקן! אם מצאתם טעות בכתבה, נשמח שתשתפו אותנו