מסנגרת. ליהיא גרינר ומעיין אדם | צילום: יקיר שוקרון וכפיר זיו

"למה להרוס עסק של אישה?" צפו בליהיא גרינר יוצאת להגנת מעיין אדם

אחרי שהואשמה במכירת תכשיטים מועתקים מ"עלי אקספרס" ומיהרה להגן על שמה הטוב בפוסטים ובסטורי באינסטגרם, מעיין אדם מקבלת חיזוק מצד פליטת הריאליטי ואושיית הרשת

אתמול (שני) עמדה מעיין אדם לבדה במוקד סערה תקשורתית, והנה כבר הבוקר (שלישי) היא זוכה לפרגון ולצידוד מצד אחת הכוכבות המתוקשרות בתעשייה. ליהיא גרינר, בסדרת סרטונים שפורסמו היום, יוצאת להגן על שמה הטוב של אדם, מתוודה שהיא אינה חברה שלה, וגם משתפת במתקפה דומה שעברה.

"בוקר טוב. אני חייבת להתייחס למה שקורה עם מעיין אדם", פתחה  גרינר את הסטורי שלה הבוקר (שלישי). "בנאדם משקיע צילומים, בוחר דגמים, אורז מוצרים בקטע מעלף עם מיתוג מטורף, זה הרבה. אתם יכולים למצוא מלא דברים ב'עלי אקספרס'. האם זאת תהיה אותה איכות? אני בטוחה שלא. יש לה תכשיטים שנראים מדהים, היא נותנת אחריות", הדגישה גרינר.

ליהיא גרינר יוצאת להגנתה של מעיין אדם

• המבצעים הכי שווים באופנה

"בנאדם מקים עסק, משקיע בטירוף, שם מלא כסף ואחרי זה 'הנה המוצרים שלה ב'לי אקספרס'?!' אני יכולה למצוא הכל ב'עלי אקספרס', אבל זאת לא תהיה אותה איכות", הצהירה גרינר. "אם לא אכפת לכם, תקנו ב'עלי אקספרס'. למה לעשות בלאגן ולהרוס עסק של אישה?", תהתה.

"מעיין אדם היא לא החברה הכי טובה שלי" שיתפה גרינר. "אנחנו מכירות, ואני מאוד מכבדת ואוהבת את העשייה שלה, ואני מאחלת לה המון בהצלחה. הכל נראה נדיר", סיכמה.

גרינר גם שיתפה בחוויה דומה שעברה כשהחלה למכור את המחוכים שלה תחת המותג "Bunny tummy": "כמו שקרה לי", חלקה עם עוקביה, "יש הרבה אנשים ששלחו לגבי המחוכים שלי: 'ראיתי את זה באלי אקספרס'. למה אתם פונים אליי בכלל? זה בטוח לא אותו דבר. עד שהגעתי לאיכות ולרמה של המחוכים שלי יצא לי המיץ".

טעינו? נתקן! אם מצאתם טעות בכתבה, נשמח שתשתפו אותנו