"לקחה יותר קשה ממני": מאיה קיי פורצת בבכי מאחורי הקלעים של "רוקדים עם כוכבים"

אחרי שבועות של טלטלה רגשית וביקורות צוננות מהשופטים, דנית גרינברג הודחה אמש מריאליטי הריקודים • מי שהגיבה להדחה שלה באופן קשה הייתה חברתה הטובה שמתחרה גם היא על תואר המנצחת של העונה

מאיה קיי מתפרקת מהפרידה מדנית גרינברג

דנית גרינברג סיימה את דרכה בריאליטי "רוקדים עם כוכבים" כמודחת השביעית בתחרות. אמש (ראשון) גרינברג העלתה לאינסטגרם סרטונים שלה אחרי ההדחה, שבהם תועדה במצב רוח מרומם במיוחד, זאת לעומת חברתה הדוגמנית מאיה קיי שהתקשתה לקבל את התוצאה, ופרצה בבכי תמרורים. 

"אני מאוהבת, גמורה, מרוסקת על חברה שלי שלקחה יותר קשה ממני", כתבה גרינברג על רקע סרטון של קיי פורצת בבכי מאחורי הקלעים אחרי ההדחה. בהמשך הסרטון קיי חיבקה את גרינברג והתייפחה על כתפה. "אתם עושים מזה צחוק, וזה לא מצחיק", אמרה מאיה. "אני לא צוחקת, אבל יפה שלי, חיים שלי, את לא הודחת. את בגמר!", השיבה לה גרינברג שעדכנה אותה בתוכניותיה, עכשיו כשהתפנה לה זמן רב בלו"ז היומי. "את לא מבינה איזה דברים אני הולכת לעשות. אני אלך לקניון, אני גם טסה לחו"ל", אמרה בבדיחות.

הזוג השביעי שמודח העונה. דנית גרינברג והרקדן עידן אטיאס, צילום: רותם לבל

לעומת תגובתה של קיי, גרינברג שידרה אווירה שמחה לגמרי אחרי ההדחה, לפחות בסרטונים שהעלתה לחשבונה. "אני כל כך גאה בדרך שלנו. לא יכולתי לבחור פרטנר יותר טוב ממך", כתבה גרינברג לרקדן שלה עידן אטיאס על גבי סרטון של השניים מחובקים. "אני כל כך שמחה שככה סיימנו את הדרך שלנו פה. אני הכי גאה בנו, בריקוד הזה, בדרך הזאת. אני גאה בך ששרדת אותי".

הפוסט של דנית גרינברג, אינסטגרם,

גרינברג גם סיכמה את החוויה בפוסט. "איזה מסע מטורף זה היה! מסע מאתגר ומטלטל, שלקח אותי למקומות לא צפויים גם פיזית וגם מנטלית (בעיקר מנטלית) וגרם לי להכיר ולאהוב יותר את עצמי. אני מבחינתי ניצחתי ולא כקלישאה! ניצחתי את הפחד, את החרדה, את עצמי".

טעינו? נתקן! אם מצאתם טעות בכתבה, נשמח שתשתפו אותנו

כדאי להכיר