כוכבת "חתונמי" פורצת בבכי ומתוודה: "סוף סוף אני יכולה לקרוא לזה בשם"

מעין דורי, משתתפת ריאליטי השידוכים, שפכה את ליבה לעיני המצלמה וסיפרה על הקושי והמורכבות שמתלווים למעבר מהמילואים לאזרחות • בנוסף דמעה כשחשפה את הסיבה לעצבות שמנקרת בה כבר זמן רב • "זה מה שהכי כואב לי וזה מה שהכי שובר אותי"

מעיין דורי על המילואים

אחרי שבילתה תקופה לא מבוטלת בשירות מילואים, מעין דורי חזרה לפני חודש לחיי האזרחות, אבל נראה שאת המטענים הכבדים מהשירות היא עדיין נושאת עמה גם בימים אלה. בסדרת סטוריז שהעלתה היום (רביעי) לחשבונה באינסטגרם, היא סיפרה על האתגרים הכרוכים בחזרה לשגרה ופרצה בדמעות כשסוף סוף הצליחה להגדיר את הסיבה לתחושת המועקה הגדולה.

"אני חייבת לשתף אתכם רגע בשיחה שהייתה לי אתמול עם מישהי שלא הכרתי לפני", אמרה דורי בפתח דבריה. "היינו במפגש חברות, היא שאלה אותי קצת עליי, ואז הגענו למילואים והגענו לקושי שאני חווה סביב החזרה שהייתה לפני חודש. איכשהו נורא נפתחתי אליה ויצא שאיכשהו, כששפכתי את ליבי בלי יותר מדי לחשוב, הבנתי משהו. הבנתי שאחד הדברים שהכי קשים לי בחזרה לאזרחות, אחרי תקופת מילואים ארוכה (כשהסבב האחרון היה אולי הכי קשה שחוויתי בחיים גם ברמה הנפשית וגם ברמה הפיזית) הוא לגלות אולי גם מחדלים ודברים שפחות הייתי רוצה לדעת, להבין כמה הסיטואציה מורכבת ושאין ברירה אלא להמשיך להגן על המדינה, ומצד שני זה מרגיש כמו איזה מבוי סתום".

מעין דורי, צילום: קשת 12

בהמשך עברה לדבר על הסיבה לקושי. "החוויה באזרחות היא קשה, להניע את החיים, את מערכות היחסים, מורכב. אני חושבת שהיה משהו בשיח איתה שפתאום גרם לי להבין שאחד הדברים שהכי מכרסמים בי ומקשים עליי זה פירוק האחדות שאיכשהו בצבא, גם כשזה התפרק באזרחות, זה לא קרה כי אנחנו כולנו שמנו בצד לא רק את הדעות הפוליטיות שלנו, גם את החיים שלנו. את הכל שמנו בצד".

לקראת סיום, דורי פרצה בבכי וביקשה להעביר מסר. "והכל מתפורר בחוץ", אמרה בדמעות. "וזה מה שהכי כואב לי וזה מה שהכי שובר אותי. וסוף סוף אני יכולה לקרוא לזה בשם, אולי זה יעזור לי. אבל נשבעת לכם, זה מה שהכי קשה לי בסוף. בבקשה תנסו להיות ביחד, תנסו להבין שאין לנו דרך אחרת. גם הצבא לא יכול לתפקד בלי הביחד הזה".

טעינו? נתקן! אם מצאתם טעות בכתבה, נשמח שתשתפו אותנו

כדאי להכיר