"כל חטאי הוא היותי אישה": שירי מימון זועמת על הסרת שלט החוצות בכיכובה

קמפיין פרסומי עם דמותה של הזמרת הוסר משלט חוצות במרכז הארץ, זאת לאחר שחברת השלטים "נכנעה לאיומים", לדבריה - מה שהוביל אותה להגיב ברשת בביקורת חריפה • מימון בתגובה ל"ישראל היום": "אסור להיכנע לקומץ אנשים חשוכים. זה מחדל"

שירי מימון, צילום: ערן לוי

הזמרת והפרזנטורית שירי מימון תוקפת בחריפות את ההחלטה להסיר שלט פרסומת שלה לחברת התכשיטים הידועה "ROYALTY" שהתנוסס במרכז הארץ, בגבול הערים בני ברק ורמת גן, והוסר אמש (שלישי), זאת בעקבות איומים שנשלחו לחברת השלטים.

• שירי מימון חשה ברע לפני הופעה מתוכננת, והזדקקה לטיפול

כבר אתמול בשעות הערב התייחסה מימון לידיעה על הסרת השלט המדובר, שהובאה בעמוד האינסטגרם של כתב "ישראל היום" ערן סויסה. "וזה מעכשיו", עדכנה בסטורי את 318 אלף עוקביה באינסטגרם על רקע תמונה של הפרסומת בהשתתפותה לפני ולאחר הסרתה, שהוחלפה ברקע ירוק.

"חברת השלטים נכנעה לאיומים שאם לא יורידו את 'סרטון התועבה', יפוצצו את המסך", שיתפה במידע שברשותה. "מפחיד מה שקורה פה", הוסיפה בחרדה.

היום (רביעי) מימון ביקשה להוסיף ולהרחיב בעניין, ובתגובה ל"ישראל היום" אמרה: "אסור להיכנע לקומץ של אנשים חשוכים. בעל השלט אוים, ולכן בחר להסיר את הסרטון", הסבירה. "לא כך הוא אמור לטפל בזה. יש דרכים אחרות כמו הצבת שומרים או לערב את המשטרה", חלקה מפתרונות אחרים שעלו במוחה.

שירי מימון, צילום: שי פרנקו

"מחר הם יורידו שלט אחר שלא מתאים לאג'נדה שלהם", הזהירה מפני המהלך שמעביר מסר בעייתי של כניעה לקיצוניות. "ולחשוב שכל חטאי בסרטון הוא היותי אישה", ביקשה להדגיש כמי שמתקשה לקבל את האבסורד מבחינתה. "זה מחדל", סיכמה לבסוף.

מטעם חברת השילוט "לביא מדיה", שהסירה את הפרסומת, טרם נמסרה תגובה בעניין עד למועד פרסום ידיעה זו.

טעינו? נתקן! אם מצאתם טעות בכתבה, נשמח שתשתפו אותנו

כדאי להכיר