אינצ'ליני – מכונה משומנת לשיווק פרויקטים

אינצ'ליני מסביר כי המתכון הוא שיווק פרויקטים בשיטות עבודה משומנות ומקצועיות

, צילום: צילום עצמי

בשיתוף פרנצ'י נדל"ן

מנתונים שפורסמו לאחרונה על-ידי משרד העלייה והקליטה, מראש השנה החולף ועד ראש השנה הנוכחי, עלו לישראל קרוב ל-60,000 עולים, שיא חדש בעלייה. בסך הכל בעשור האחרון קלטה ישראל כ-323 אלף עולים חדשים מרחבי העולם. 

כשמדברים על נדל"ן בישראל, בשוק שרשם תוך שנה עלייה בשיעור של שתי ספרות, הרי שכל גל עליה (וככל הנראה המצב הגיאופוליטי יניע עליות נוספות בשנה הקרובה), הרי שהדבר מצמצם את היצע הדירות בישראל ומהווה גורם נוסף לעליות מחיר.

כיצד, אם כך ניתן למכור דירות במציאות כלכלית שרושמת עליות מחיר מצד אחד ומשבר יוקר מחיה מצד שני?  

מרצ'לו אינצ'ליני מנכ"ל ובעלים 'פרנצ'י נדל"ן', הינו המשרד היחידי המחזיק 7 סניפים ברחבי העולם מלבד הסניף בישראל, מסביר כי המתכון הוא שיווק פרויקטים בשיטות עבודה משומנות ומקצועיות המאפיינות את משרדו. היתרון של אינצ'ליני הוא בייצוג שהוא נותן לקהילות יהודיות ברחבי העולם. אף כי במשך השנים נקשר שמו לשוק מגורי היוקרה הישראלי, אינצ'ליני משווק דירות גם למעמד הביניים ברחבי הארץ ועובד עם חברות נדל"ן רבות בישראל בשיווק פרויקטים למגורים, קטנים וגדולים לקהל תושבי חוץ והקהל המקומי, באמצעות מאגר חסר תקדים של כמיליון וחצי לקוחות ותושבי חוץ שהוא מחזיק ברשותו ברוטציה.

אינצ'ליני בנה סביבו תשתית של אנשי צוות מיומנים. מדובר במכונה משומנת בעלת ותק שעובדת כמבצע צבאי בו כל אחד יודע את תפקידו:

צוות ראשון -  אחראי לביצוע מחקרי שוק, בדיקה של סביבת הפרויקט, תשתיות, נגישות וכו' בכדי לספק את מלוא האינפורמציה לרוכשים הפוטנציאליים.

צוות שני – מרכז את כל הנתונים והאינפורמציה מהצוות הראשון לצורך הכנת הפרויקט לשיווק.

צוות שלישי – אחראי לשיווק והטמעת הפרויקט בכל הקהילות היהודיות, במשרדינו בחו"ל, במדיה – אתרים בארץ ובעולם ובתקשורת - בעיתונות, רדיו וטלוויזיה. "לפני יציאה לשיווק, משרדנו שותף כצוות מייעץ לחברות הנדל"ן. אנחנו מלווים את הפרויקטים, בניתוח קהל הקונים כך שמרבית הפרויקטים שאנו מקבלים נמכרים במהירות גדולה של חודשים ספורים בלבד", מסביר אינצ'ליני.

צוות רביעי – הנו צוות מכירות טלפוני לנתינת אינפורמציה ראשונית ושליחת חומר לפרויקט הרלוונטי ללקוח.
צוות חמישי – צוות פרונטלי המקיים פגישות עם הרוכשים הפוטנציאליים.

צוות שישי – צוות לוגיסטי אשר אחראי על קבלה וארגון הקבוצות מחו"ל. דואג להסעות, בתי מלון וארגון המפגשים בארץ.

צוות שביעי – ייעוץ נלווה הכולל: ייעוץ תכנוני, ייעוץ מס ומשכנתאות, משפטי וארכיטקטוני לפי הצורך.

סה"כ מונה משרד פרנצ'י נדל"ן 80 אנשי צוות בארץ ובעולם.

לאחרונה מכר בהצלחה משרד פרנצ'י נדל"ן פרויקטים ביהוד, רמת גן וטבריה. הפרויקט בטבריה היה מאתגר וכלל 12 דירות שנמכרו תוך שבוע וחצי בלבד. "ההצלחה הזו נובעת מהכלים שנמצאים ברשותנו ומאפשרים לנו למכור נכון, מהר ומדויק. הקונים בפרויקט הספציפי הזה מגוונים וכוללים תושבי חוץ שהגיעו מקנדה ואירופה וגם קהל מקומי. דירת ארבעה חדרים בטבריה נמכרה ב-1.2 מיליון שקל ודירות חמישה חדרים נמכרו תמורת 1.4 מיליון שקל. בסופו של דבר המצוקה המתרחשת באירופה ומדינות אמריקה היא מהותית ועל כן צפויים גלי עלייה נוספים. מרבית העולים הם זוגות צעירים ומשפחות המגיעים בקבוצות או בודדים ורוכשים דירות בפרויקטים חדשים למגורים בכל רחבי הארץ", דברי אינצ'ליני.

בין הדירות ששיווקה חברה 'פרנצ'י נדל"ן' ברמת גן ניתן לציין דירת שלושה חדרים בשטח של כ-80 מ"ר שנמכרה תמורת 2.35 מיליון שקל ודירת ארבעה חדרים בשטח של כ-90 מ"ר שנמכרה ב-2.98 מיליון שקל. הדירות נמכרו לזוגות צעירים שעשו עליה מארה"ב ובריטניה.

"תהליך העבודה מתחיל במפגשי ייעוץ בחברות הנדל"ן היזמיות לפני שהן יוצאות לשיווק. תפקידנו הוא לייעץ, לתכנן, לתמחר וללוות את החברות בשיווק הדירות מול קהל תושבי החוץ והקהל המקומי ובהמשך אנחנו יוצאים לפרסום ושיווק הפרויקט בעשרות אתרים בישראל ובעולם. שיטת העבודה שלנו מתבצעת בשיתוף פעולה מלא על כל שבעת הסניפים שלנו, הראשי ברמת אביב והשאר פרוסים באירופה, ארה"ב, קנדה ודרום אפריקה, לצד קשר ישיר מול נציגי קהילות בכל מקום בעולם ומעגל לקוחות שאנו מטפחים ומחזיקים בארץ ובחו"ל".

בשיתוף פרנצ'י נדל"ן

כדאי להכיר