חשד לניסיון רצח והתאבדות: דקר את אשתו וקפץ מהקומה השביעית

הגבר דקר את אשתו וקפץ מהקומה השביעית למטה • הוא נעצר במרפסת הקומה השנייה, קם על רגליו וקפץ קפיצת ראש לכיוון הקרקע • האישה נפצעה באורח קשה, הגבר פצוע אנוש • שכן מספר: "ניסינו לעצור אותו - אבל הוא היה נחוש לקפוץ" • המשטרה: לא היו תלונות על אלימות

זירת האירוע במודיעין עילית, הערב // זירת האירוע במודיעין עילית, הערב

חשד לניסיון רצח והתאבדות: אחר הצהריים (שבת) התקבל דיווח במוקד המשטרה על גבר בן 40 ממודיעין עילית שקפץ מהקומה השביעית לאחר שדקר את בת זוגו. בסריקות שנערכו בבניין אותרה אשתו, 37, בדירתם, כשהיא בהכרה מעורפלת ועם פציעות רבות של דקירות בגופה. מחקירה ראשונית עולה כי בני הזוג לא מוכרים למשטרה, וכי לא ידוע על תלונות קודמות של אף אחד מהם. שני בני הזוג פונו במצב קשה ולא יציב לבית החולים שיבא. 

צילום: משה בן שמחון

מחקירת המשטרה עולה כי הגבר דקר את אשתו באמבטיה ביחידת הדיור בה הוא מתגורר, ולאחר מכן קפץ ממרפסת הקומה השביעית. הוא נחת במרפסת הקומה השנייה, התרומם על רגליו וקפץ קפיצת ראש אל המדרכה. 

אחד הדיירים בבניין סיפר: "הייתי בבית ושמעתי צעקות. ניגשתי לחלון וראיתי אותו שוכב במרפסת. הכנסתי את הילדים הביתה שלא יסתכלו, וניסיתי להבין מה קורה. הוא התרומם, והיה מרוח כולו בדם. השכנים מסביב ואני קראנו לו לא לעשות את זה, ניסינו לעצור אותו, אבל הוא קפץ למדרכה. התקשרנו למד"א, וכשהם הגיעו אמרנו להם שאשתו מתגוררת למעלה, ושכדאי לבדוק אותה. לא שמענו שום צעקות מהדירה״. 

השכנים בבניין מספרים כי בני הזוג עברו להתגורר ביחידת הדיור לפני מספר חודשים, והמעיטו בשיחות עם השכנים בבניין. לבני הזוג לא היו ילדים.

אורן קיינר, פרמדיק של מד"א, סיפר: "כשהגענו למקום ראינו את הפצוע שוכב בסמוך לבניין כשהוא בהכרה מעורפלת וסובל מפגיעה רב מערכתית. תוך כדי הטיפול הרפואי שכלל הנשמה הבנו שיש פצועה נוספת באחת הדירות בבניין. התחלנו את הפינוי הדחוף לבית החולים, כשהצוות הנוסף עלה לדירה". 

פרמדיקית מד"א, טל מורג, סיפרה: "כשנכנסו לדירה ראינו את הפצועה, אישה בת 37, כשהיא בהכרה מעורפלת עם פציעות בגופה. מיד התחלנו בטיפול רפואי מציל חיים שכלל חבישות ועצירת דימומים, הכנסנו אותה לניידת טיפול נמרץ ופינינו אותה במצב קשה ולא יציב לבית החולים". 

יו"ר נעמת, חגית פאר, התייחסות למה שנראה כניסיון רצח של אישה במודיעין עילית: ״הכתובת המדממת על הקיר - אנו בעיצומו של גל טרור נגד נשים. קווי החירום שלנו מוצפים בפניות וחלה עלייה של מאות אחוזים בפניות לקווי נעמת ולקווים של משרד הרווחה ושל הגורמים הנוספים. המתחים הכלכליים והחברתיים שהביאה עמה הקורונה ימשיכו לפגוע בנשים בישראל, ונדרשת פעולה כאן ועכשיו. אני דורשת מראש הממשלה לכנס קבינט חירום חברתי לשם קבלת החלטות מיידית".

טעינו? נתקן! אם מצאתם טעות בכתבה, נשמח שתשתפו אותנו

כדאי להכיר