700 מטר מהים: הזדמנות פז למשרד בלב גוש דן

באזור נגיש ואטרקטיבי מסתיימת בימים אלה הקמתו של פרויקט מטרו מבית צרפתי ובניו, המציע משרדים למכירה בקומפלקס חדשני ומתקדם לכל בעל עסק ולכל מטרה, בתנאים שלא יחזרו ובהתאמה מושלמת למגוון עסקים • אל תישארו מאחור, מהרו והבטיחו לעצמכם משרד בלוקיישן הכי חם בגוש דן, בפרויקט היחיד המציע משרדים למכירה במתחם ה-1000 וסביבתו

, צילום: צרפתי צבי ובניו (הדמיה)

בשיתוף צרפתי צבי ובניו

בימים אלה ממש מוקם במערב ראשל”צ מטרופולין העסקים הבא של ישראל, ולכם עדיין יש אפשרות לנצל את ההזדמנות, להצטרף ולהבטיח לעצמכם משרד משלכם בלוקיישן הכי חם ובתנאים שלא יחזרו.

הכירו את צרפתי מטרו, מבית צרפתי צבי ובניו, פרויקט יוקרתי ומתקדם המציע משרדים למכירה עם גמישות תכנונית מדהימה והתאמה לכל בעל עסק ולכל מטרה, במיקום הכי טוב במערב ראשל”צ.

פרויקט צרפתי מטרו, שבנייתו תסתיים בשבועות הקרובים, ממוקם במתחם פארק איילון במערב ראשון לציון, במגרש הצמוד לבית החולים אסותא החדש וגובל במתחם ה-1000 שהקמתו נמצאת בעיצומה ואיתה פיתוח מואץ של האזור כולו – כולל השקעה חסרת תקדים בתשתיות, תחבורה ועוד.

הדמיה: צרפתי צבי ובניו,

צרפתי מטרו ממוקם כ-700 מטרים בלבד מחוף הים, במרחק קצר ממתחמי הקניות והבילוי הראשיים שבסביבה: G Two, סינמה סיטי, YES PLANET, סופר-לנד וזאפה לייב פארק, אליהם מגיעים בקלות ובמהירות דרך נתיבי איילון הסמוכים, כביש 431, תחנת הרכבת “משה דיין” הנמצאת במרחק הליכה, ובעתיד גם דרך “הקו החום” של הרכבת הקלה שיעבור במקום. כל אלה ועוד הופכים את האזור לנגיש ואטרקטיבי במיוחד.

פרויקט מטרו הוא קומפלקס משרדים ומסחר חדשני ומתקדם, הנבנה על ידי חברת צרפתי צבי, חברה נדל"נית הפועלת כ-50 שנים ולה ותק וניסיון עשיר בבנייה. הפרויקט כולל שני מגדלי משרדים מרהיבים עם חללי עבודה מגוונים בני 8 קומות כל אחד, לובי נפרד מפואר וייצוגי, מעליות מהירות ומגרש חניה צמוד.

במפלס הרחוב של הפרויקט נבנית קומת מסחר פתוחה ומעוצבת שתכלול בתי קפה, מסעדות וחנויות שיספקו שירותים שונים מהם ייהנו עובדי המשרדים ומבקרים מהסביבה.

הדמיה: צרפתי צבי ובניו,

בצרפתי מטרו מחכים לכם שטחי מסחר וחללי עבודה בסטנדרטים הגבוהים ביותר, חניה תת קרקעית ולובי מפואר ונפרד שישמש את עובדי ומבקרי המשרדים. הגמישות התכנונית הגבוהה ומבחר השטחים הגדול מהם תיהנו בפרויקט מטרו, מאפשרת התאמה מושלמת לצרכי העסק שלכם: משרד, סטודיו, קליניקה, חנות או כל תחום אחר שאתם עוסקים בו.

בפרויקט ישנם משרדים הנהנים מנוף לים וישנה אפשרות לאכלוס באופן מידי לאלו שיזדרזו ויקנו. הפרויקט מוכן לאכלוס מיידי כך שאין חשש לאי עמידה בלוחות זמנים או לעלייה במחירים בשל הצמדה ארוכת טווח למדד תשומות הבנייה – אתם יכולים פשוט להיכנס באופן מידי למשרד חדש ויוקרתי ולהתחיל לעבוד, או להשכיר את המשרד וליהנות מתשואה.

לבחירתכם שטחים החל מ-70 מ”ר ועד לקומה שלמה או יותר. בנוסף, רוכשי משרדים בפרויקט זה ייהנו לתנאי מימון מועדפים ואטרקטיביים.

הדמיה: צרפתי צבי ובניו,

אז אם אתם בעלי חברות פרטיות, בעלי עסקים או משקיעים ואתם מחפשים לא להישאר מאחור אלא להיות במרכז העניינים ובמקום בו הדברים קורים – מהרו ליצור קשר והבטיחו לעצמכם משרד כמו שתמיד רציתם, באזור הכי חם בגוש דן!

לפרטים על קניית משרד >

בשיתוף צרפתי צבי ובניו

כדאי להכיר