בסימן עלייה בטמפרטורות - משלישי ועד סוף השבוע תחול התחממות | התחזית המלאה

מזג האוויר מתייבש • בשלישי עדיין ייתכן בבוקר טפטוף בצפון הארץ ובמרכזה, אבל לאחר מכן ולאורך השבוע עד שבת יהיה יציב מבחינת מזג האוויר עם טמפרטורות רגילות לעונה

השדות משוועים לגשם. מזג אוויר מעונן חלקית (ארכיון) . צילום: רפאל בן ארי

תחזית מזג האוויר לשבוע הקרוב - התייבשות והתייצבות. לאחר הסופה הקצרה שפקדה את ישראל בראשון ובשני, מזג האוויר מתייבש ובסימן של עלייה בטמפרטורות. בשלישי עדיין יתכן בבוקר טפטוף בצפון הארץ ובמרכזה, אבל אחרי כן תחול התחממות ולאורך השבוע עד שבת יהיה יציב מבחינת מזג האוויר וטמפרטורות רגילות לעונה.

מזג אוויר גשום בגבעתיים

ביום שלישי, יהיה מעונן חלקית, עם עלייה בטמפרטורות שתהיינה קרובות לממוצע לתקופה. ‏בבוקר יתכן טפטוף בצפון הארץ ובמרכזה.‏ הים התיכון יהיה גבה גלים ומסוכן לרחצה עם גלים בגובה 140-220 סנטימטרים.

ביום רביעי, יהיה מעונן חלקית, עם עליה קלה נוספת בטמפרטורות בעיקר בחוף ובשפלה, הן תהיינה ממוצעות ‏לתקופה. בצפון הארץ ובהרים ינשבו רוחות מזרחיות ערות.‏ הים התיכון יהיה גלי עם גלים בגובה 50-120 סנטימטרים.

צפי למזג אוויר מעונן חלקית, (להמחשה), צילום: דוד כהן/ג'יני
מעונן חלקית, צילום: אייל מרגולין/ג'יני
מעונן חלקית (ארכיון), צילום: מישל דוט קום

ביום חמישי, יהיה מעונן חלקית עד בהיר, עם עליה קלה בטמפרטורות בעיקר בהרים, בבוקר בצפון הארץ, ינשבו רוחות מזרחיות ערות. הים התיכון יהיה גלי עם גלים בגובה 50-100 סנטימטרים.

ביום שישי, יהיה מעונן חלקית עד בהיר, וללא שינוי ניכר בטמפרטורות.‏ הים התיכון יהיה נוח עד גלי עם גלים בגובה 40-70 סנטימטרים.

בשבת, הקרובה יהיה מעונן חלקית, וללא שינוי ניכר בטמפרטורות. הים התיכון יהיה נוח עד גלי עם גלים בגובה 30-60 סנטימטרים.

טעינו? נתקן! אם מצאתם טעות בכתבה, נשמח שתשתפו אותנו

כדאי להכיר