שוב זה קורה: אתר ההנחות של התאחדות המלונות קרס

לאחר שהמוני גולשים נכנסו לאתר במטרה להזמין חופשה בארץ בהנחה של 20% ומעלה, הוא קרס – ולא ברור מתי התקלה תסודר • מההתאחדות נמסר: "ההתעניינות הרבה מעידה עד כמה הישראלים צמאים להפוגה מהמציאות הלוחצת"

מלון לאונרדו פלאזה אילת. צילום: יחסי ציבור

זמן קצר לאחר שנפתחה היום (שלישי) בשעה 13:00 האפשרות להזמין מלונות בהנחה של 20% ומעלה דרך האתר הייעודי של התאחדות המלונות, כפי שפורסם לראשונה ב"ישראל היום", האתר קרס – לאחר שישראלים רבים ניסו להשיג חופשה בהנחה עם תחילת המבצע.

העמוד הראשי של האתר עובד כרגיל, אך בהמשך, כאשר מחפשים חופשה, האתר נטען במשך דקות, ולבסוף מוביל לעמוד שגיאה. סיפור דומה התרחש בשנה שעברה, כאשר ישראלים רבים ניסו להזמין חופשה בהנחה בקמפיין דומה של ההתאחדות, אך גם אז קרס האתר.

התקלה באתר ההזמנות, צילום: צילום מסך
התקלה באתר ההזמנה, בכניסה דרך הטלפון הנייד, צילום: צילום מסך


בהתאחדות המלונות מאפשרים להזמין גם מהאתרים הרשמיים של בתי המלון, ומסבירים כי ההנחה מגולמת גם שם, אך הדבר מצריך מהצרכן לחפש את המלונות והתאריכים שמשתתפים במבצע, בשונה מהאתר של התאחדות המלונות, שהיה אמור לרכז הכל בצורה נוחה יותר.

נכון לעכשיו, לא ברור מתי האתר יסודר, וצוותים טכניים מטעם התאחדות המלונות מנסים לפתור את התקלה.

מהתאחדות המלונות בישראל נמסר: "כמסקנה מהמבצע הקודם ועל מנת להימנע מעומסים מיותרים, במבצע הנוכחי ניתן לקבל את הנחת המבצע גם באתרי בתי המלון, ולא רק באתר ההתאחדות. ההתעניינות הרבה מעידה עד כמה הישראלים צמאים להפוגה מהמציאות הלוחצת, ואנו שמחים על האמון שהם נותנים במלונות הישראליים".

מלון אוריינט ירושלים, צילום: באדיבות ישרוטל
טעינו? נתקן! אם מצאתם טעות בכתבה, נשמח שתשתפו אותנו

כדאי להכיר