זה אמיתי: מנוי חופשי חודשי לטיסות

חברת התעופה וויז אייר מציעה מנוי שנתי, שבו תשלמו סכום קבוע ותוכלו לטוס פעם אחת בחודש באותו המחיר • תוכנית המנויים התחילה בפולין ובאיטליה וממשיכה כעת לאיחוד האמירויות, בריטניה ואלבניה, כאשר ייתכן כי תגיע בהמשך גם לישראל

כרטיסי טיסה, אילוסטרציה. צילום: GettyImages

דמיינו מצב שבו לא תצטרכו לדאוג מעליית מחירי הטיסות – פשוט לרכוש מנוי שנתי שבו תשלמו סכום קבוע ותוכלו לטוס פעם אחת בחודש באותו המחיר. חברת הלואוקוסט ההונגרית וויז אייר, שפעילה גם בישראל, הודיעה כעת על הרחבת המנוי החודשי שלה, שיאפשר לרוכשים לטוס איתו פעם אחת בחודש בסכום קבוע.

המנוי קיים כבר בחמש מדינות ועל פי המידע שבידינו, צפוי להתרחב למדינות נוספות, בהן גם ישראל, אם כי כרגע אין תאריך ודאי לתחילת המנוי בישראל. תוכנית המנויים המדוברת התחילה בפולין ובאיטליה וממשיכה כעת גם לאיחוד האמירויות, בריטניה ואלבניה.

מטוס של "וויז אייר", צילום: משה שי

אז כמה זה עולה? המחיר משתנה בין המדינות, הרוכשים את המנוי באיחוד האמירויות ישלמו 119 אירו לחודש עבור טיסה אחת, הלוך וחזור לכל אחד מהיעדים שאליהם מפעילה החברה טיסות מאיחוד האמירויות. בבריטניה המחיר עומד על 129 אירו, באלבניה 70 אירו, באיטליה 119 אירו ובפולין 119 אירו.

האותיות הקטנות הן שמדובר כאמור בטיסה אחת, הלוך וחזור בכל חודש, הטיסה צריכה להיות מוזמנת לפחות חמישה ימים מראש, ישנה התחייבות ל-12 חודשים ומדובר בכל היעדים שאליהם מפעילה וויז אייר טיסות מאותן המדינות. באיטליה ניתן לנצל את המנוי גם בטיסות פנים.

נתב"ג (אילוסטרציה), צילום: יהושע יוסף

מה בנוגע למזוודות?

בעת בחירת המסלול, ניתן להוסיף מזוודה קטנה, גדולה, עדיפות בעלייה למטוס ושירותים נוספים בתשלום נוסף. השירותים הנוספים יעלו בין 54 ל-96 אירו בחודש, תלוי בבחירה שלכם. לדוגמה: טרולי של 10 קילו ותיק גב של 10 קילו יחד עם קדימות בעלייה למטוס, יעלו לרוכשים את המנוי האלבני ב-54 אירו בחודש, בשאר היעדים זה קצת יותר יקר.

מי שירצה לעשות מנוי חלקי, יוכל להזמין בחצי המחיר טיסות בכיוון אחד בלבד, אחת לחודש. בכל היעדים שבדקנו, המחיר זול יותר ב-50 אחוזים בדיוק. וויז אייר מפעילה טיסות מישראל ללא מעט יעדים וביניהם אתונה, בוקרשט, בודפשט, לונדון, רומא, סופיה, ורשה ויעדים נוספים. כאמור, כרגע המנוי לא תקף בישראל, אך ייתכן שנראה גם את ישראל נכללת בו בהמשך.

טעינו? נתקן! אם מצאתם טעות בכתבה, נשמח שתשתפו אותנו

כדאי להכיר