חופים צלולים והרבה ירוק. הפיליפינים | צילום: משה שי

שגריר הפיליפינים בישראל: "באפריל – טיסות ישירות מתל אביב למנילה"

בראיון שקיים עם "ישראל היום", אמר אלברטו מקירוג כי תיירים ישראלים יוכלו להיכנס למדינה בתנאי שיציגו תעודת מתחסן ובדיקת קורונה שלילית • עם זאת, הם יצטרכו להיכנס לבידוד בן שלושה ימים - אך השגריר מאמין כי החלטה זו תוסר • כל הפרטים

בראיון בלעדי שקיים עם "ישראל היום", שגריר הפיליפינים בישראל, אלברטו מקירוג, מספר כי ישראלים יוכלו להגיע למדינת האיים החל מהיום (שלישי) בתנאי שיציגו תעודת מתחסן ובדיקת קורונה שלילית.

עם זאת, לדבריו הוא אומר כי המגיעים למדינה יצטרכו להיכנס לבידוד בן שלושה ימים: "אנחנו מקווים שבקרוב המספרים ירדו וישראל תיכנס לרשימת המדינות הירוקות בפיליפינים, מה שאומר שיוכלו להיכנס ללא צורך בבידוד בכלל".

עוד הוסיף מקירוג כי "חברת התעופה 'פיליפינס איירליינס' צפויה להתחיל להפעיל טיסות ישירות בקו מנילה-תל אביב כבר בחודש אפריל הקרוב. יש לנו תוכניות מעניינות בכל הקשור לתיירות בין שתי המדינות".

פארק 100 האיים בפיליפינים (ארכיון),


כזכור, הפיליפינים נפתחה בתחילת החודש לתיירים מחוסנים ממדינות ירוקות שמגיעים אליה עם בדיקות קורונה שליליות ותעודת חיסון. המדינה מצליחה לאחרונה להתמודד עם הקורונה בצורה מעוררת השראה, כאשר רק אתמול נמצאו כ-400 חיוביים חדשים במדינה שהאוכלוסייה שלה מונה כ-111 מיליון תושבים.

גם תאילנד, הודו, קמבודיה, המלדיביים וסרי לנקה הן בין המדינות האסייתיות שנפתחו לאחרונה לתיירים. הצפי הוא שמדינות נוספות ביבשת יצטרפו למגמת ויפתחו את שעריהן לתיירים.

טעינו? נתקן! אם מצאתם טעות בכתבה, נשמח שתשתפו אותנו